Vilniečiai įsitvirtino pirmoje A grupės vietoje. Vilniečius nuo pirmosios vietos grupėje ir patekimo į finalą atskirtų du scenarijai – pralaimėjimas Paryžiaus CFBB ir jų pergalė prieš Belgrado „Mega Bemax“.

Taip pat jei „Real“ laimėtų prieš Serbijos komandą, tuomet trys ekipos turėtų po 2 pergales ir 1 nesėkmę savo sąskaitoje, o pirmąją vietą užimtų geriausią tarpusavio taškų santykį turinti komanda.

„Lietuvos rytas“ iniciatyvą perėmė jau pirmajame kėlinyje, kai Deividas Sirvydis prapliupo taikliais tritaškiais (12:5). Pirmojo ketvirčio pabaigoje vilniečiai įgijo dviženklę persvarą (19:9).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Ąžuolas Tubelis didino „Lietuvos ryto“ pranašumą iki 16 taškų (63:47), tačiau tada „Real“ surengė šturmą.

10:0 atkarpą sužaidę Madrido krepšininkai priartėjo per 6 taškus (57:63), bet likus 3 min. 30 sek., D. Sirvydis pataikė 6-ąjį tolimą metimą ir kiek apramino ispanus (68:60).

„Real“ nepasidavė ir surengė dar vieną spurtą 6:0 – komandas skyrė vos vienas metimas (66:68). Likus pusei minutės, labai svarbų metimą pataikė D. Vilys (70:66). Vilniečiai išsaugojo trapią persvarą ir triumfavo.

Rezultatyviausiai Vilniaus komandoje žaidė Deividas Sirvydis. Jis pataikė net 6 tritaškius iš 10, o iš viso jo sąskaitoje 23 taškai.

„Lietuvos rytas“: Deividas Sirvydis 23 (2/4 dvitaškiai, 6/10 tritaškiai, 1/2 baudos, 21 naud.b.), Ąžuolas Tubelis ir Domantas Vilys po 12, Marekas Blazevičius 10 (10 atk.k.).

Real“: Mario Nakičius 24, Usmanas Garuba 14 (9 atk.k.), Amaras Sylla 12 (7 atk.k.).

Pirmose A grupės rungtynėse ketvirtadienį Arvydo Gronskio auklėtiniai 103:65 sutriuškino Belgrado „Mega Basket“ jaunimą.

Vilniaus komanda šeštadienį žais su Paryžiaus CFB (Prancūzija) krepšininkais, kurie penktadienį 60:75 nusileido Belgrado ekipai ir išlieka be pergalių.

A grupės lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, pelnyti taškai, praleisti taškai, taškų santykis)

1.U18 LIETUVOS RYTAS VILNIUS2017313142
2.U18 REAL MADRID1114811731
3.U18 MEGA BEMAX BELGRADE11140163-23
4.U18 CFBB PARIS02107157-50

Finaliniame Eurolygos jaunių turnyre dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Į finalą pateks grupių nugalėtojos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)