Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje iki keturių pergalių Kanados ekipa pralaimi 0-1.

Sėkmingiau rungtynes pradėję „dinozaurai“ antrame kėlinyje įkrito į gilią duobę, o tuo pasinaudoję „Wizards“ žaidėjai susikrovė solidų pranašumą (74:59).

Bet tuomet Dwane'o Casey auklėtiniai kilo į lemiamą šturmą ir likusią ketvirto kėlinio atkarpą (8:45 min.) laimėję 23:8 išplėšė pratęsimą. Tačiau jame pelnė vos 4 taškus ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Jonas Valančiūnas šį mačą pradėjo starto penkete, bet trenerio pasitikėjimo sulaukė ne itin didelio. Ketvirto kėlinio viduryje (5:33) atsisėdo ant suolo ir nuo jo daugiau nebepakilo.

Iš viso 22-ejų uteniškis žaidė 24 minutes, per kurias pelnė 6 taškus (3/7 dvit.), atkovojo 8 kamuolius (2 – puolime), atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė. Lietuvio +/- rodiklis buvo prasčiausias komandoje (-10).

Bet dar prasčiau šios rungtynės susiklostė „Raptors“ lyderiams: DeMaras DeRozanas iš žaidimo pataikė vos 6 metimus iš 20, Kyle'as Lowry – 2 iš 10, o Louisas Williamsas – 4 iš 16.

Visą naštą ant savo pečių bandė užsikrauti atsarginiai žaidėjai, kurie pelnė daugiau taškų nei starto penketo nariai (48 prieš 38).

„Raptors“: Amiras Johnsonas 18, DeMaras DeRozanas 15 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Patrickas Pattersonas, Greivisas Vasquezas ir Louisas Williamsas po 10 taškų.

„Wizards“: Paulas Pierce'as 20, Bradley Bealas 16 (6/23 metimai iš žaidimo, 9 atk. kam., 6 rez. perd.), Nene Hilario 12 (13 atk. kam.), Johnas Wallas (5/18 metimai iš žaidimo, 8 rez. perd.) ir Kevinas Seraphinas po 10 taškų.

Rungtynių eiga:

„Raptors“ Rytų konferencijoje su 49 pergalėmis ir 33 pralaimėjimais užėmė ketvirtą vietą, o „Wizards“ finišavo laipteliu žemiau (46/36).

Tarpusavio akistatose visus tris kartus triumfavo Kanados ekipa – 103:84, 120:116 ir 95:93.

„Raptors“ žaidėjai klubo istorijoje dar nė sykio nesugebėjo peržengti pirmo atkrintamųjų barjero. Praėjusiame sezone jie 3:4 nusileido Bruklino „Nets“ krepšininkams.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (381)