"Toronto Raptors" - "Portland Trail Blazers" 83:72 (22:21, 21:12, 20:17, 20:22).

Portlendo krepšininkai ir toliau tęsia savo rungtynių išvykoje seriją, deja, nesėkmingai. Per paskutiniuosius 6 susitikimus su varžovais "Blazers" ekipa pergale džiaugėsi vos kartą. Visai priešingai sekasi "Raptors" komandai, kuri per pastaruosius 4 mačus patyrė vos vieną pralaimėjimą.

Prieš šias rungtynes abi komandos jautėsi susilpnėjusios, nes žaisti negalėjo po krepšininką iš abiejų ekipų startinių sudėčių. "Blazers" gretose nerungtyniavo vienas lyderių Rasheedas Wallace'as (Rašidas Volesas), traumą patyręs susitikime su "Minnesota Timberwolves" komanda bei jau praleidęs mačą su "Chicago Bulls". Toronto klubo treneriai į aikštę neišleido naujoko Chriso Bosho (Kriso Bošo), kuris prieš keletą dienų susižeidė kelį, tačiau tikimąsi, kad šis jaunas krepšininkas greitai pasveiks.

Prie praretėjusios sudėties greičiau prisitaikė aikštės šeimininkai, kurie antrajame kėlinyje puikiai sužaidė gynyboje leidę varžovams pelnyti 12 taškų, o patys įmesdami 21. Prieš didžiąją pertrauką įgyta 10 taškų persvara buvo lemtinga, nes "Blazers" krepšininkai antrojoje rungtynių pusėje sugebėjo išlaikyti lygų žaidimą, tačiau "Raptors" turėtą pranašumą sumažino tik minimaliai.

Ypač nesėkmingai Portlendo gretose rungtyniavo gynėjų pora - Derekas Andersonas ir Damonas Stoudamire'as (Deimonas Staudamairas). Pirmasis prametė visus 10 metimų iš žaidimo, o antrasis pataikė tik 4 kartus iš 15. Netaikliai atakuojant gynėjams ne daug laisvės turėjo ir "Blazers" priekinė linija.

"Raptors" komandoje išsiskyrė Vince'as Carteris (Vinsas Karteris), pasižymėjęs daugumoje statistinių kategorijų. Rinkimuose į Visų žvaigždžių rungtynes pirmaujantis krepšininkas pelnė 20 taškų, atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo 4 varžovų metimus, tačiau suklydo 6 sykius. Jalenas Rose'as (Džalenas Rouzas) prie pergalės prisidėjo 17 taškų, Donyellas Marshallas (Donjelas Maršalas) - 16 taškų ir 11 sugriebtų kamuolių.

Pralaimėjusiems 20 taškų įmetė Jeffas McInissas (Džefas Makinisas), o naudingiausiai rungtyniavo, iš rikiuotės iškritus R.Wallace'ui, beveik be keitimų žaidęs veteranas Dale'as Davisas (Deilas Deivisas). Vidurio puolėjas surinko 15 taškų ir 13 atkovotų kamuolių (10 puolime) bei blokavo 3 varžovų metimus.

"Sacramento Kings" - "Denver Nuggets" 117:106 (29:27, 28:23, 32:34, 28:22).

"Kings" krepšininkai iškovojo eilinę pergalą ir išlieka NBA turnyrinės lentelės viršuje. Ketvirtajame kėlinyje vienas Sakramento lyderių Bradas Milleris (Bredas Mileris) gavo antrąją techninę pražangą ir buvo priverstas palikti aikštę, tačiau ir be vieno žaidėjo "Kings" strategas lietuvio D.Songailos į aikštę neįleido ir jis išssėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio visą mačą.

"Kings": P. Stojakovič - 33 tšk., 8 atk. kam., M. Bibby - 18 tšk., B. Jackson - 16 tšk.

"Nuggets": A. Miller - 30 tšk., C. Anthony - 22 tšk., 12 atk. kam., 7 klaidos, N. Hilario - 20 tšk.

Sausio 11-ąją dieną dar susitiko:

"Detroit Pistons" - "Dallas Mavericks" 115:102 (23:30, 32:25, 35:22, 25:25).

"Pistons": Ch. Billups - 27 tšk., Ch. Atkins - 18 tšk., B. Wallace - 17 tšk., 13 atk. kam.

"Mavs": S. Nash - 18 tšk., 10 rez. perd., M. Daniels - 16 tšk., T. Delk - 16 tšk.

"Houston Rockets" - "Boston Celtics" 93:97 (20:24, 18:22, 22:19, 33:32).

"Rockets": J. Jackson - 26 tšk., 8 atk. kam., S. Francis - 19 tšk., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 6 klaidos, C. Mobley - 15 tšk., 8 rez. perd., M. Taylor - 15 tšk.

"Celts": P. Pierce - 27 tšk., 8 atk. kam., J. Welsh - 21 tšk., W. McCarty - 21 tšk., 6 atk. kam.

"Los Angeles Clippers" - "Memphis Grizzlies" 107:108 (24:25, 25:29, 21:19, 30:27, 7:8) po pratęsimo.

"Clipps": M. Jarič - 23 tšk., 8 rez. perd., 4 per. kam., C. Maggette - 21 tšk., E. Brand - 17 tšk., 12 atk. kam.

"Grizzlies": S. Swift - 24 tšk., P. Gasol - 18 tšk., J. Posey - 17 tšk.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.