Pirmą mačą po pratęsimo 93:86 taip pat laimėjo „Wizards“.

Tragiškai gynęsi „Raptors“, kurie kovą dėl atšokusių kamuolių varžovams pralaimėjo net 28 prieš 45, vien per pirmus tris kėlinius į savo krepšį praleido net 97 taškus ir atsiliko 22 taškų skirtumu – 75:97. Ketvirtajame skirtumas tarp komandų pasiekė 23 taškus (79:102) ir pradėjo tirpti tik JAV sostinės atstovams atsipalaidavus.

Beje, likus žaisti 6 min. aikštę dėl kojos traumos paliko vienu šeimininkų lyderiu laikomas Kyle'as Lowry, kuris iki tol per 27 min. tesukrapštė 6 taškus (3/10 metimai iš žaidimo, 0/2 baudos).

Jonas Valančiūnas šeimininkų gretose buvo vienas geriausių. Jo sąskaitoje per 29 minutes – 15 taškų (5/11 dvitaškiai, 5/6 baudos), 10 atkovotų, 1 perimtas kamuolys, 1 rezultatyvus perdavimas, 1 blokas varžovui, 1 klaida ir 1 pražanga.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas (9/18 metimai iš žaidimo, 2/3 baudos) ir Louisas Williamsas (5/13 metimai iš žaidimo, 10/10 baudos) ir po 20, Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) ir Patrickas Pattersonas po 15, Amiras Johnsonas 10, Terrence'as Rossas 9, Greivisas Vasquezas 7, Kyle'as Lowry 6 taškai.

„Wizards“: Bradley Bealas 28 (10/16 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), Johnas Wallas 26 (8/16 metimai iš žaidimo, 8/11 baudos, 17 rez. perd.), Marcinas Gortatas 16, Otto Porteris 15, Paulas Pierce'as 10, Nene ir Kevinas Seraphinas po 6 taškus.

Artimiausios dvejos šios serijos rungtynės bus žaidžiamos Vašingtone – penktadienį ir sekmadienį.

„Raptors“ ir „Wizards“ poros nugalėtojai kitame atkrintamųjų etape susitiks arba su Atlantos „Hawks“, arba su Bruklino „Nets“ (kol kas serijoje – 1:0).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (86)