Antrojo turo mače išvykoje Rusijos komanda 70:87 (16:23, 13:26, 22:18, 19:20) neprilygo pirmąją pergalę iškovojusiai „Barcelona“ (1/1) ekipai.

Sužaidus 20 min. lietuvio auklėtinių situacija buvo visiškai nepavydėtina – nuo šeimininkų rusai atsiliko jau 20-ia taškų (29:49).

Po pertraukos „Chimki“ sukruto ir ėmė mažinti atsilikimą. Ketvirtajam kėliniui įpusėjus svečių deficitas jau tesiekė 12 taškų (64:76, 66:78), tačiau į tai „Barcelona“ atsakė taikliais Justino Doelmanno, Ante Tomičiaus ir Tomašo Satoranskio metimais, taip numalšindama rusų spurtą.

Baigiantis mačui katalonai savo pranašumą vėl padidino iki triuškinamo.

R. Kurtinaičio auklėtiniai šį sykį itin prastai atakavo iš trijų taškų zonos. Tikslą pasiekė vos 13 proc. svečių tolimų metimų (3/23). Iš toli pataikyti pavyko vieninteliam Aleksejui Švedui, realizavusiam 3 tritaškius iš 8, o visų kitų svečių ekipos žaidėjų tolimi šūviai skriejo pro šalį.

Tuo metu šeimininkai pataikė 36 proc. tritaškių (9/25), o gerą realizacijos procentą kiek gadino tik veteranas Juanas Carlosas Navarro. Nors surinko 14 taškų ir buvo vienas iš rezultatyviausių, patyręs gynėjas iš toli pataikė tik sykį iš 7 bandymų.

Katalonai svečius pagal rezultatyvius perdavimus pranoko 25-15, o pagal bendrą naudingumo koeficientą – 109-73.

„Chimki“: Tyrese'as Rice'as 14,Aleksejus Švedas 13, Jamesas Augustine'as 11 (7 atk. kam.), Dmitrijus Sokolovas 8 (7 atk. kam.), Tyleris Honeycuttas 8, Zoranas Dragičius 8.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 14, Pau Ribasas 14, Tomašas Satoransky 13, Ante Tomičius 12, Justinas Doellmanas 10.

Trečiajame ture „Chimki“ namuose priims Vitorijos „Laboral Kutxa“ krepšininkus, o „Barcelona“ išvykoje kausis su CSKA komanda, kuri prieš savaitę nusileido būtent R. Kurtinaičio auklėtiniams.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)