Pergalės pamatus pasvaliečiai pasiklojo sėkmingai sužaisdami trečią ketvirtį. Po ilgosios pertraukos grįžę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai kėlinį laimėjo 25:12 ir lemiamą ketvirtį pasitiko turėdami dvylikos taškų pranašumą (70:58).

Visgi dar nepilnai sukomplektuotai Kurtinaičio kariaunai pritrūko kvapo, todėl ryškiau savo atsilikimo Italijos klubas taip ir nebesumažino.

Pasvaliečių gretose naudingiausiai rungtyniavo Andrejus Agafonovas, kuris per 24 minutes pelnė 21 tašką (8/10 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

„Pallacanestro“ komandai atstovaujantis Vaidas Kariniauskas aikštelėje praleido 24 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit., 2/4 baud. met.), atkovojo kamuolį ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Šiose rungtynėse Kantu komandai talkino ir trys komandų vis dar neturintys lietuviai – Simonas Serapinas, Justas Sinica ir Valdas Vasylius. Serapinas per tris minutes taškų nepelnė, Sinica pasižymėjo pelnydamas 4 taškus, o Vasylius aikštelėje nepasirodė.

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Agafonovas 21, Osvaldas Olisevičius 15, D.J. Balantine'as 13, Egidijus Dimša ir Derrickas Low (8 rez. perd.) po 11, Justas Tamulis 10 taškų.

„Pallacanestro“: Gani Lawalis 34 (11 atk. kam., 44 naud. bal.), Craigas Callahanas 11 taškų.