Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 85:82 (24:22, 20:20, 22:21, 19:19) palaužė „karališkąjį klubą“ ir atsigavo po pralaimėjimo Stambulo „Fenerbahče“ ekipai.

Antrame kėlinyje po Aleksejaus Švedo dviejų baudos metimų „Chimki“ buvo susikrovusi 10-ties taškų persvarą (37:27), tačiau netrukus šeimininkai prisivijo.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 21 sekundei, Sergio Llullas įmetė vieną baudos metimą ir sumažino „Chimki“ pranašumą iki vieno taško (81:82).

Likus žaisti 5 sekundėms, Tyrese‘as Rice‘as realizavo taip pat tik vieną baudos metimą ir padidino „Chimki“ persvarą iki 3 taškų (85:82). „Real“ krepšininkai turėjo laiko išlyginti rezultatą, tačiau nesugebėjo išmesti metimo ir patyrė pralaimėjimą.

Būtent amerikietis T. Rice‘as ir vedė „Chimki“ į pergalę – jo sąskaitoje buvo 18 taškų, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 15 naudingumo balų.

J. Mačiulis rungtyniavo tik 8 minutes, per kurias taškų nepelnė (0/1 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą, prasižengė 3 kartus ir surinko -3 naudingumo balus.

„Real“ gretose galingai sužaidė Gustavo Ayonas, per 32 minutes pelnęs 14 taškų, atkovojęs 15 kamuolių ir surinkęs 30 naudingumo balų.

„Real“: Sergio Rodriguezas 17, Gustavo Ayonas 14, Sergio Llullas 13, Jaycee Carrollas ir Felipe Reyesas po 10, Rudy Fernandezas 9.

„Chimki“: Tyrese'as Rice'as 18 (8 rez. perd.), Aleksejus Švedas 13, Jamesas Augustine'as 12, Sergejus Monia 11, Paulas Davisas 9 (10 atk. kam.).