Amerikiečio vedini uteniškiai praėjusią savaitę iškovojo dvi nelengvas pergales. Trečiadienį namuose tik per pratęsimą 86:84 nugalėjo „Šiaulius“, o šeštadienį Alytuje po atkaklios kovos palaužė vietos „Dzūkijos“ ekipą 59:57.

R. Broadusas rungtynėse su Šiaulių komanda per 33 žaidimo minutes pelnė 25 taškus ir buvo svarbiausias žaidėjas pratęsimo metu. Gynėjas pataikė 10 dvitaškių iš 17, 5 baudų metimus iš 6, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius. Amerikiečio sąskaitoje +25 naudingumo balai.

Rungtynėse Alytuje R. Broadusas iniciatyvos ėmėsi sunkiausiu ekipai metu, pataikė kelis svarbius metimus ir „Juventus“ palaužė „Dzūkiją“. Įžaidėjo sąskaitoje 21 taškas, 9 taiklūs dvitaškiai iš 12 ir +17 naudingumo balų.

Į praėjusios savaitės LKL žaidėjo titulą taip pat pretendavo:

Gediminas Orelikas („Lietuvos rytas“) – 1 rungtynės, 16 tšk., 10 atk. kam., 5 rez. perdav., +25 naud. balai;
Rolandas Alijevas („Šiauliai“) – 2 rungtynės, 17 tšk., 4 rez. perdav., 2 blokai, +19 naud. balų;
Antanas Kavaliauskas („Lietuvos rytas“) – 1 rungtynės, 12 tšk., 4 atk. kam., 4 rez. perdav., +20 naud. balų;
Ovidijus Varanauskas („Prienai“) – 2 rungtynės, 17,5 tšk., 4 atk. kam., 5,5 rez. perdav., +20,5 naud. balo.

Savaitės žaidėjas renkamas atsižvelgiant į asmeninius krepšininko rodiklius ir jo komandos rezultatus.