Po pirmųjų draugiškų rungtynių disciplinos gynyboje stoką akcentavusio Š. Jasikevičiaus auklėtiniai vėl demonstravo skylėtą gynybą, bet paskutinėmis minutėmis sugebėjo palaužti Mursijos UCAM krepšininkus 89:84 (24:25, 16:16, 18:24, 31:19).

Trečiajame kėlinyje nuo varžovų atsilikusi „Barcelona“ likus žaisti 3 minutes dar leido varžovams pirmauti 80:76, tačiau lemiamu metu Š. Jasikevičius davė auklėtiniams griežtų pamokų, kurias supratę jie spurtavo 10:2 bei iškovojo pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 17 taškų pelnęs Nickas Calathesas. Buvusio žalgiriečio Brandono Davieso sąskaitoje – 16 taškų. UCAM klubui 23 taškus surinko Conneris Frankampas, 15 – kitas buvęs žalgirietis Augusto Lima.

Rungtynėmis su Mursijos ekipa „Barcelona“ baigė savaitės trukmės išvyką į Andorą. Tai yra Š. Jasikevičiaus sugrąžinta klubo ikisezoninė tradicija, kuri buvo nutrūkusi pastaruosius dvejus metus, kuomet vyriausiojo trenerio pareigas ėjo Svetislavas Pešičius.

Pirmąjį ikisezoninį mačą prieš Andoros „MoraBanc“ katalonai laimėjo 90:82.

Katalonai grįžta į Barseloną, kur jau sekmadienį laukia dar vienas ikisezoninis išbandymas – akistata su Badalonos „Joventut“ komanda, į kurią tarpsezonio metu perėjo Ante Tomičius ir Pau Ribas.

Pirmuosius blynus oficialiose rungtynėse Š. Jasikevičius keps rugsėjo 4-6 dienomis, kai vyks Katalonijos taurės turnyras. Jo pusfinalyje laukia Manresos „Baxi“ išbandymas.

Rugsėjo 12-13 dienomis „Barca“ viešės Tenerifėje, kur vyks Ispanijos supertaurės varžybos. Jų pusfinalyje Š. Jasikevičiaus kariauna susitiks su šalies čempione Vitorijos „Baskonia“.

Naujasis ACB čempionatas startuos jau po trijų savaičių – rugsėjo 18 dieną.

Sezoną Eurolygoje katalonai pradės spalio 1-ąją rungtynėmis namuose su Maskvos CSKA.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (96)