Penktadienį namuose Sopoto krepšininkai 79:81 (21:23, 18:18, 20:25, 20:15) turėjo pripažinti į dešimtą poziciją pakilusios Tarnobžego „Jezioro“ (3/6) komandos pranašumą.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidęs Eimantas Bendžius pelnė 20 taškų, po krepšiais atkovojo 8 (3 – puolime) ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei dusyk prasižengė. Per daugiau nei 28 minutes lietuvis pataikė 3 tritaškius iš 11, 2 dvitaškius iš 6 ir 7 baudų metimus iš 9.

Š. Vasiliauskas į svečių krepšį įmetė 15 taškų, sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir kartą prasižengė. Per beveik 32 minutes (31:48) jis pataikė 3 tritaškius iš 8 bei 3 dvitaškius metimus iš 4.

T. Lydekos sąskaitoje – 4 (dvitaškiai 2/5) taškai, 5 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, 2 klaidos ir 3 pražangos (17 min. 49 sek.).

17 taškų aikštelės šeimininkams pelnė Michalas Michalakas, 11 – Pawelas Leonczykas.

30 taškų prie pergalės prisidėjo Dominique'as Johnsonas, 17 – Danilo Kozlowas, 12 – Craigas Williamsas, 10 – Joshas Milleris.

Šešiolikos komandų turnyre pirmauja Zgoželeco „PGE Turow“ (8/0) ekipa, Manto Česnauskio Vroclavo atstovaujama „WKS Šląsk“ (7/1) komanda užima trečią vietą, Gdynės „Asseco“ (4/4) klubas su Ovidijumi Galdiku – aštuntas, o Arvydo Eitutavičiaus Vloclaveko atstovaujama „Anwil“ (1/7) ekipa – autsaiderės pozicijoje.