Sekmadienį Ainaro Bagatskio treniruojami šalies čempionai svečiuose 82:55 (15:14, 23:18, 19:12, 25:11) nugalėjo Čerkasų „Čerkaski mavpy“ (5/7) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D. Lavrinovičius per 28 minutes pelnė 13 taškų (4/8 dvit., 1/4 trit., 2/2 baudų), sugriebė 8 atšokusius kamuolius (3 – puolime), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, išprovokavo 6 pražangas ir 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 21 naudingumo balą.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M. Anisimovas per 23 minutes įmetė 17 taškų (5/10 dvit., 7/10 baudų), atkovojo 9 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir pats gavo 2 blokus, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, dukart prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

D. Šalenga nebuvo registruotas rungtynėms.

Rezultatyviau už aukštaūgius iš Lietuvos žaidė tik 22 taškus (4/5 dvit., 4/9 trit.) įmetęs Blake'as Aheranas.

Aikštės šeimininkams Jasonas Washburnas (7/10 dvit., 8 atk. kam.) pelnė 16, Igoris Čumakovas (4/5 dvit.) – 13, Terry Smithas – 8 taškus.

Pergalingai naujoje komandoje Italijos krepšinio čempionate debiutavo Donatas Zavackas. Jo atstovaujama Kremonos „Vanoli“ (3/11) ekipa savo žiūrovų akivaizdoje po įtemptos kovos 69:64 (17:13, 18:19, 15:17, 19:15) palaužė Kazertos „Pasta Reggia“ (6/7) krepšininkus.

Debiutinėse rungtynėse D. Zavackas aikštėje praleido 28 minutes ir pelnė 8 taškus (0/2 dvit., 2/3 trit., 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 sykius suklydo, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir pats 2 kartus pažeidė taisykles.

„Vanoli“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Jarrius Jacksonas ir Jasonas Richas įmetę po 14 taškų, Sime Spralja pridėjo 12 taškų.

Pralaimėjusių gretose Jeffas Brooksas surinko 23 taškus, Chrisas Robertsas pridėjo 13 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.