R. Kaukėnas buvo rezultatyviausias savo ekipoje. Lietuvis ant parketo praleido 32 minutes, pelnė 19 taškų (2/7 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose R. Kaukėnui gerai talkino Jamesas White'as, surinkęs 17 taškų, Marco Antonuttis pridėjo 14 taškų.

Pralaimėjusių gretose sunkiai sulaikomas buvo Calebas Greenas įmetęs 28 taškus, Drake'as Dieneris pelnė 22 taškus.

„Grissin Bon“ komanda po šios pergalės turnyro lentelėje pakilo į septintą poziciją.

Triuškinamą nesėkmę Italijos lygos čempionate patyrė Kremonos „Vanoli“ (8/16) komanda su Donatu Zavacku. Ji išvykoje 78:100 (24:27, 12:19, 24:24, 18:30) neprilygo Venecijos „Umana“ (11/13) krepšininkams.

D. Zavackas šiose rungtynėse aikštėje praleido 29 minutes, įmetė 6 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Nugalėtojams Andre Smithas ir Hrvoje Peričius atitinkamai surinko 23 ir 20 taškų.

Svečių gretose išsiskyrė Jasonas Richas pelnęs 15 taškų.