Uraganinį puolimą per pirmus du kėlinius pademonstravę „Anadolu Efes“ krepšininkai aukšta nata užbaigė du ketvirčius, per kuriuos pelnė net 55 taškus (55:36).

Vien per pirmas 10 min. buvęs žalgirietis Vasilje Micičius pataikė tris tritaškius (iš 4-ių) ir pelnė net 13 taškų (1/1 dvit., 3/4 trit., 2/2 baudos).

Svečiai po pertraukos antrą mačo pusę pradėjo kur kas didesne energija ir pristabdė uraganinį šeimininkų puolimą. Sužaidus trečiame kėlinyje 4 min. ekipas skyrė 11 taškų (57:46).

Visgi, kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę „Anadolu Efes“ prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 70:54.

Bavarų klubui nepavyko pakeisti rungtynių eigos ir Stambulo ekipa iškovojo 10-ą pergalę – 92:77.

Vasilje Micičius buvo rezultatyviausias savo ekipoje, pelnė 20 taškų bei surinko net 29 naudingumo balus (geriausias sezono rezultatas).

„Anadolu Efes“ (10/6): Vasilje Micičius 20 (2/5 dvit., 4/5 trit., 4/4 baudos, 4 atkov. kam., 5 rez. perd.), Jamesas Andersonas ir Bryantas Dunstonas po 16, Adrienas Moermanas 14.

„Bayern“ (8/8): Vladimiras Lučičius 14, Nihadas Dedovičius 13, Derrickas Williamsas 9 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)