Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 3 min. „Panathinaikos“ pirmavo 67:62, tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Sonny Weemsas ir rezultatas labai greitai tapo lygus – 72:72.

Beje, paskutinio ketvirčio pradžioje (likus 9 min.) ketvirtą pražangą užsidirbęs J. Mačiulis „Panathinaikos“ trenerio Fragisko Alverčio buvo pasodintas ant suolo ir nuo jo pakilo tik pratęsimo pabaigoje.

Per visą pratęsimą graikai tesurinko 2 taškus, tad CSKA užteko vos 5 taškų, kad švęstų sunkią, bet labai svarbią pergalę.

Puikiai žaidęs J. Mačiulis svečiams per 25 min. pelnė 14 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 4/5 baudos), atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius, 4 kartus prasižengė bei surinko 21 naudingumo balą. Pagal rezultatyvumą ir naudingumą jis buvo geriausias žaidėjas „Panathinaikos“ gretose.

CSKA: Sonny Weemsas 21 (3/5 tritaškiai), Viktoras Chriapa 17 (11 atk. kam.), Kyle'as Hinesas 15, Vitalijus Fridzonas 10 taškų.

„Panathinaikos“: Jonas Mačiulis ir Stephane Lasme‘as (4/4 dvit., 6/8 baud.) po 14, Zachas Wrightas 12, Dimitris Diamantidis 10 (2/10 tritaškiai, 7 rez. perd.), Jamesas Gistas 9 taškai.

Antras ekipų mačas numatytas penktadienį taip pat Maskvoje.
Jonas Mačiulis

„Maccabi“ išplėšė pergalę Milane

Įspūdinga pergale Eurolygos ketvirtfinalį pradėjo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai. Izraelio klubas svečiuose 101:99 (19:23, 23:24, 16:23, 29:17; 14:12) po pratęsimo įrodė pranašumą prieš Milano „Emporio Armani“.

Skirtumas tarp ekipų ėmė didėti po didžiosios pertraukos, kuomet aikštės šeimininkai surengė sėkmingą atkarpą 9:2 bei įgijo dviženklį pranašumą (60:47).

Susitikimo pabaigoje Milano krepšininkai šiek tiek atsipalaidavo, o tuo suskubo pasinaudoti svečiai iš Izraelio. Pastarieji po spurto 12:1 prisivijo oponentus iki minimumo – 84:85, o netrukus rezultatas tapo lygus (87:87) ir klubams teko žaisti pratęsimą. Jo metimu stipresni buvo svečiai, kurie ir iškovojo pergalę.

„Emporio Armani“: Keithas Langfordas 18, Samardo Samuelsas 17 , Curtisas Jerrellsas 15 (5 rez. perd.), Gani Lawalas 14, Danielis Hackettas 11, Davidas Mossas 10 taškų.

„Maccabi“: Ricky Hickmanas 26 (3/3 tritaškiai, 9/9 baudos, 10 išpr. praž., 36 naud. b.), Tyrese'as Rice‘as (9/9 baudos) ir Sofoklis Schortsanitis po 17, Joe Inglesas 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)