Du kėlinius lygiai su varžovais žaidę „Lietkabelio“ krepšininkai oponentus į priekį paleido po pertraukos ir patyrė pralaimėjimą 66:76 (15:19, 24:19, 14:19, 14:18).

Nors „Lietkabelis“ ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (37-31), svečių Achilo kulnu tapo tritaškiai metimai, kurių panevėžiečiai realizavo vos 3 iš 27 (11,1 proc.).

Pro šalį pyškino kas netingi. Kyle'as Vinalesas realizavo 2 iš 11, Vytenis Lipkevičius 1 iš 5 tritaškių, o visi kiti krepšininkai kartu sudėjus nepataikė 11 tolimų metimų.

Savo ruožtu šeimininkai pataikė 7 iš 27 (25 proc.) tritaškių.

Rezultatyviausias svečių gretose buvo Kyle'as Vinalesas su 23 taškais (6/10 dvit.). Margirio Normanto sąskaitoje 12, Marino Maričiaus 11 (8 atk. kam.), Gyčio Masiulio 8 (11 atk. kam.), V. Lipkevičiaus 7 taškai.

Tarp šeimininkų išsiskyrė 16 taškų surinkęs Tysonas Perezas. Jeremy Senglinas pridėjo 13 taškų.

„Lietkabelis“ atliko 10, o „MoraBanc“ 19 rezultatyvių perdavimų.

Taigi, po penkerių sužaistų rungtynių Nenado Čanako auklėtiniai savo sąskaitoje turi vieną pergalę ir yra tarp C grupės autsaiderių.

Andoroje panevėžiečiai vertėsi be vieno iš lyderių Pauliaus Valinsko – 24 metų 191 cm ūgio gynėjas dėl kelio problemų liko namuose.

Kitose grupės rungtynėse Antverpeno „Antwerp Giants“ namie 76:95 nusileido Bolonijos „Virtus”.

Belgai lieka be pergalių, o italai laimėjo penktą mačą iš eilės ir yra vienvaldžiai grupės lyderiai.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, pelnyti taškai, praleisti taškai, taškų santykis)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)