16 taškų deficitą panaikinęs Graikijos klubas po atkaklios kovos 81:79 (16:30, 21:15, 25:16, 19:18) triumfavo prieš Belgrado „Crvena Zvezda“ (4-9) ekipą.

Mačo baigtį nulėmė Georgios Printezis. „Oly“ veteranas likus žaisti 3 sekundes pataikė pergalingą dvitaškį su pražanga.

Nors 35-erių puolėjas prametė baudos metimą, paskutinis Branko Lazičiaus tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Rungtynių herojus G. Printezis buvo ir pats naudingiausias žaidėjas. 27 minutes jis surinko 16 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir 18 naudingumo balų.

Pirmajame kėlinyje 30:14 varžovus triuškinusi „Crvena Zvezda“ po pertraukos persvarą iššvaistė ir likus žaisti 4 minutes atsilikinėjo 72:76.

Tuomet serbai spurtavo 6:0 bei išsiveržė į priekį 78:76, bet G. Printezis dvitaškiu išlygino rezultatą likus žaisti 43 sekundes, o po netaiklaus Corey Waldeno tritaškio ir išplėšė svečiams pergalę.

„Crvena Zvezda“: Johny O‘Bryantas 16, Jordanas Lloydas ir Corey Waldenas po 13.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 16, Vassilis Spanoulis 14, Kostas Sloukas (7 rez. perd.) ir Aaronas Harrisonas po 12.