Likus 7 minutėms iki rungtynių pabaigos šeimininkai turėjo 12 taškų deficitą (59:71), tačiau nepasidavė – spurtavo 16:4, o likus minutei Andreasas Kalogiros baudų metimais išlygino rezultatą – 75:75.

Netrukus Liutauras Lelevičius atsakė dvitaškiu (77:75), Adas Šimonis smeigė tritaškį su pražanga ir likus 27 sekundėms vilniečiai pirmavo (79:77).

Kitoje atakoje L. Lelevičius realizavo tik vieną baudą (78:79), vilniečiai suklydo ir suteikė šansą „Žalgiriui-2“ išplėšti pergalę, tačiau Tito Sargiūno dvitaškis nebuvo tikslus, Kalogiros sumetė baudas (81:78), o L. Lelevičiaus tritaškis, galėjęs išplėšti pratęsimą, tikslo nepasiekė.

Į pergalę vilniečius atvedė Jokūbas Rubinas, kuris surinko 26 taškus (6/7 dvit., 4/7 trit., 2/4 baud.), 1 atkovotą kamuolį, 4 rezultatyvius perdavimus, klaidą, perimtą kamuolį ir 25 naudingumo balus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie dominavo pirmajame kėlinyje bei po Augustino Kiudulo dvitaškio įgijo dviženklį pranašumą (23:12). Visgi jaunieji žalgiriečiai atsitiesė: atsakė spurtu 14:4 bei antrojo ketvirčio viduryje po L. Lelevičiaus dvitaškio pirmavo 37:33.

Prieš pat pertrauką vilniečiai stabilizavo situaciją bei persvėrė rezultatą – 43:41.

Trečiajame kėlinyje svečiai iš Kauno vėl perėmė iniciatyvą bei vedami Ugniaus Jaruševičiaus ir L. Lelevičiaus kėlinį laimėjo daugiau nei dvigubai – 22:10, o prieš lemiamą ketvirtį turėjo 10 taškų pranašumą (63:53).

„Perlas Energija“: Jokūbas Rubinas 26 (6/7 dvit., 4/7 trit., 4 rez. perd., 25 naud.), Adas Šimonis 16 (3/6 trit., 4 per. kam.), Andreasas Kalogiros 12 (5/6 baud.), Augustinas Kiudulas 9 (4/7 dvit., 7 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 23 (2/6 trit.), Motiejus Krivas 13.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)