Šis turnyras yra įžanginė FIBA esporto plėtros dalis. Tarptautinė krepšinio federacija artimiausiu metu organizuos parodomąsias NBA 2K20 rungtynes tarp įvairių šalių federacijų, o LKF yra viena iš šio projekto iniciatorių.

LIDL – MKL direktorius Irmantas Birbalas džiaugiasi šia tikrojo krepšinio alternatyva ir tikisi azartiškų ir smagių kovų.

„Tai bus jau 3-ias mūsų organizuojamas esporto turnyras. Šį kartą jį pabandysime kilstelėti į kitą lygį suteikiant jam daugiau interaktyvumo ir svorio. Pagrindinis tikslas bus išsiaiškinti geriausią NBA 2K20 žaidėją MKL trenerių, žiniasklaidos ir krepšinio pasaulio atstovų bei žinomų žmonių tarpe, tuo pačiu kuriant įdomų turinį „online“. Kitaip tariant – „trash talk show“ žaidžiant NBA 2K20, tai bus, tarsi kaip kokie kitokie pasikalbėjimai.

Planuojame reguliarias tiesiogines transliacijas kiekvieną dieną vakarais savo socialiniuose tinkluose. Virtualių krepšinio rungtynių metu dalyviai žais vienas prieš vieną, ir prie jų kiekvieną kartą prisijungs rungtynių komentatorius ar svečias, kuris stengsis palaikyti pokalbį, užduoti įdomesnius klausimus bei apžvelgs įvykius aikštelėje. Tai taip pat bus gera repeticija prieš artėjančius FIBA turnyrus, kuriuose dalyvaus ir mūsų rinktinė. Artimiausiu metu planuojame paskelbti apie oficialias atrankas į šalies reprezentacinę esporto komandą“, – teigė LIDL – MKL direktorius Irmantas Birbalas.

Trečiasis turnyras vyks negailestinga vieno minuso sistema, kai pergalę poroje iškovojęs žaidėjas/-a keliaus į kitą etapą, o pralaimėjęs baigs pasirodymą turnyre. Dalyviai į poras bus suskirstyti BATTLEFY platformos pagalba, o nugalėtojui atiteks specialus prizas.

Turnyre dalyvaus ir Lietuvos rinktinės bei Panevėžio Lietkabelio gynėjas Paulius Valinskas. Krepšininkas savo galimybes turnyre vertina atsargiai, tačiau ankščiau laiko savęs nenurašo.

„Karantino metu dažniau imu pultelį į rankas, todėl ir sutikau dalyvauti turnyre. Tikrai nesu pats geriausias žaidėjas, tačiau, manau, tikrai neblogas (šypsosi, – red. pastaba). Su turnyro dalyviais neteko žaisti kontrolinių rungtynių, bet daug kas sako, kad pirmasis varžovas (Gitautas Kievinas, Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ vyr. treneris) yra šio turnyro favoritas. Save šioje dvikovoje vertinu neblogai, tačiau plėstis nenorėčiau, bijau, jog nebūtų fiasko“, - teigė Paulius Valinskas.

Entuziazmo prieš būsimą turnyrą nestokojo laidų vedėjas ir prodiuseris Jonas Nainys (Jovani). Pasak jo, žaidimų konsolė karantino metu tapo geriausiu draugu, o jo paties žaidimas – tikrai nenuspėjamas.

„Karantino metu žaidimų konsolė tapo vienu geriausių draugų. Žmonai aišku tai nelabai patinka, bet po galais – tiek gerų žaidimų išleista, negaliu praleisti. O NBA žaidžiu nuo kokių 2004 metų. Pats domiuosi ta lyga nuo vaikystės, tad žaisti yra labai įdomu.

Aš nenuspėjamas, galiu kelias rungtynes kautis aukščiausiu lygiu, o po to patirti keturias nesėkmes nuo autsaiderių. Todėl ir būsimą dvikovą vertinu 50/50. Burtų keliu atiteko Orlando „Magic“ komanda, pripažinsiu, kad tai ne ta komanda, kurios tikėjausi. Vakar pamėginau sužaisti draugiškas rungtynes su vienu iš grupės dalyvių. Laimėjau, bet žaidimas buvo keistas ir sunkus. O Laimono nepažįstu. Nežinau kiek jis laiko praleido su pulteliu. Bet žinau vieną, kad braižydamas derinius ir auklėdamas jaunučius jis yra nepralenkiamas. Ar tai padės NBA turnyre? Įsijunkite pažiūrėti live transliaciją“, – sakė DJ Jovani.

Jonas drąsiai vertina ir savo galimybes ateityje patekti į Lietuvos esporto rinktinę.

„Jei pateksiu į šio turnyro TOP3, manau aš privalėčiau atstovaut savo šalį. Čia tas pats, kas dabar būtų nepaimti Jono Mačiulio į rinktinę“, – teigė J.Nainys.

Dalyvių pasirodymai bus tiesiogiai transliuojami MKL Facebook paskyroje.

Trečiajame MKL esporto SUPER-STAR'Ų turnyre dalyvaus:

1. Jonas Nainys – Jovani (Laidų vedėjas, prodiuseris, DJ)
2. Paulius Valinskas (Panevėžio „Lietkabelio“ ir Lietuvos rinktinės gynėjas)
3. Marina Solopova (Lietuvos rinktinės krepšininkė)
4. Vilius Stanišauskas (Lietuvos jaunučių merginų rinktinės vyr. treneris, Europos vicečempionas)
5. Laimonas Eglinskas (Lietuvos jaunučių vaikinų rinktinės vyr. treneris)
6. Karolis Lendzevičius (KK „Raseiniai“ vyr. treneris ir Raseinių KKSC treneris)
7. Gintautas Kievinas (Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ vyr. treneris ir Vilniaus KM treneris)
8. Tomas Marcinkevičius (#1 MKL NBA 2K20 turnyro nugalėtojas, Vilniaus KM auklėtinis)
9. Tomas Tarasevičius (Vilniaus KM treneris)
10. Jonas Lekšas (basketnews.lt žurnalistas, Kauno „Reunion“ komandos žaidėjas)
11. Edgaras Abramavičius (esporto Lietuvoje vystytojas)
12. Vytautas Mikaitis (neegzistuojančios kelionių agentūros Pravalturas direktorius)
13. Karolis Tiškevičius (basketnews.lt tinklalaidžių vedėjas)
14. Arimantas Mikaločius (BC „Kretinga“ vyr. treneris, Kretingos SM treneris)
15. Augustas Šlimas (UK gyvenantis lietuvių kilmės išeivis, esporto entuziastas)
16. Mangirdas Banevičius (#2 MKL NBA 2K20 turnyro nugalėtojas, Šiaulių KA Saulė auklėtinis)

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės