Kaune pergalę 81:67 pasiekusi „Panathinaikos“ ekipa dvikovą su „Žalgiriu“ namuose pasitinka išgyvendama prastą atkarpą Eurolygoje. Per pastarąsias 7 rungtynes Dejano Radonjičiaus auklėtiniai laimėjo tik kartą.

Apie varžovų ir savo žaidimą Eurolygoje prieš ketvirtadienį surengtą lengvą treniruotę Atėnų O.A.K.A. arenoje mintimis su „Žalgiris TV“ dalijosi Tomas Dimša.

„Turėjome pakankamai laiko pasiruošti šiam varžovui ir prisimename, kad prieš juos nudegėme rungtynėse namuose. Turime ištaisyti savo klaidas, neleisti laisvai jausti jų pagrindiniams žaidėjams. Turime susitvarkyti ir su „Panathinaikos“ greitu puolimu, iš kurio gavome daug taškų“, – aiškino žalgirietis.

T. Dimšos teigimu, nors „Panathinaikos“ yra patekusi į pralaimėjimų seriją turnyre, dėl to žalgiriečiai neturėtų sukti galvos.

„Čia yra kažkiek jų reikalas ir nereikia žiūrėti, kiek rungtynių jie pralaimėjo. Jie yra gera komanda, su daug stiprių žaidėjų. Pralaimėjimai – jų reikalas, o mums reikia žiūrėti savo žaidimo. Nesvarbu, kiek rungtynių jie pralaimėjo. Mes turime kovoti patys“, – tvirtino T. Dimša.

„Panathinaikos“ gretose pirmuoju puolimo smuiku griežia rezultatyviausias Eurolygos žaidėjas Dwayne‘as Baconas, renkantis po 20,3 taško. Pirmose komandų rungtynėse jis ir Derrickas Williamsas pridarė daugiausiai problemų žalgiriečiams, pelnę atitinkamai 19 ir 25 taškus.

„Akcentų turime ir ties kitais „Panathinaikos“ žaidėjais, bet, aišku, dėmesio skirsime ir D. Baconui. Bandysime kažkiek keisti gynybą prieš jį nei rungtynėse Kaune. Žiūrėsime, kaip tai pavyks“, – teigė krepšininkas.

Iš rotacijos iškritus Keenanui Evansui ir šlaunies raumens traumą gavus Isaiah Taylorui, T. Dimša tapo vienu iš svarbiausių žalgiriečių kamuolio valdytojų. Kaip kalbėjo pats žaidėjas, jis yra pasiruošęs atlaikyti šią užduotį.

„Pratinuosi prie šio vaidmens. Nebūtų kiekvienam paprasta, nėra lengva ir man. Bandau išpildyti tai, ko iš manęs yra prašoma. Kiekvienose rungtynėse ir treniruotėje stengiuosi kažką pridėti. Esame pergalių kelyje, bet žiūrime tik vienas rungtynes į priekį. Turime susitvarkyti su savo užduotimis šiandien“, – tikino T. Dimša.

Kauno „Žalgirio“ ir Atėnų „Panathinaikos“ rungtynių pradžia 22 val. Lietuvos laiku.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės