Praėjusią savaitę susižeidęs čempionų lyderis Vasilije Micičius buvo registruotas rungtynėms, bet ant parketo nepasirodė, o be jo svečiai didžiąją susitikimo dalį buvo daužomi it bokso kriaušė.

Matant tokį vaizdą aikštėje nebeatlaikė „Anadolu Efes“ trenerio Ergino Atamano nervai. Antrame kėlinyje specialistas užsidirbo pirmą techninę pražangą, o trečiajame teisėjas iš Latvijos Olegas Latiševas už ginčus išvijo turką iš rungtynių.

„Panathinaikos“ subombardavo varžovų krepšį tolimais metimais, kurių net 9 pataikė Darylas Maconas, atakavęs įstabiu 75 proc. tikslumu (9/12).

25-erių gynėjas iš JAV, tik šiemet debiutavęs Eurolygoje, iš viso surinko 34 taškus vos per 26 žaidimo minutes.

Primename, kad penktadienį „Anadolu Efes“ priims likimo draugą Eurolygos turnyro lentelės dugne Kauno „Žalgirį“, kuris vis dar nėra iškovojęs nė vienos pergalės.

„Panathinaikos“: Darylas Maconas 34, Nemanja Nedovičius 17, Howardas San-Roosas 13, Georgios Papagiannis 12 (10 atk. kam.);

„Anadolu Efes“: Rodrigue Beaubois 16, Elijah Bryantas 15, Chrisas Singletonas 11, Tiboras Pleissas 9.

Tuo metu keturias pergales iš eilės šventusiam Maskvos CSKA (4/2) nesėkmės skonį priminė Vilerbano ASVEL (4/2).

Prancūzai namuose dramatiškai įveikė be traumuotų Mariaus Grigonio, Tornikės Šengelijos ir Nikola Milutinovo sezoną tęsiančius varžovus rezultatu 70:68 (26:13, 13:17, 14:26, 17:12).

Nors neišlaikė mačo pradžioje susikrauto pranašumo, T.J. Parkerio auklėtiniai ketvirtame kėlinyje vėl žaidė tiksliau ir buvo priekyje prasidėjus paskutinei minutei.

Likus žaisti 12 sek. Elie Okobo padidino skirtumą iki 3 taškų, ir šeimininkai galėjo pražanga stabdyti paskutinę rusų ataką.

Pirmą baudos metimą realizavęs Willas Clyburnas antrąjį prametė, pats atkovojo kamuolį, tačiau paskutinis desperatiškas jo šūvis skriejo pro šoną.

ASVEL kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 50:33, o CSKA atliko vos 9 rezultatyvius perdavimus.

ASVEL: Elie Okobo 14, Youssoupha Fallas 12 (10 atk. kam.), Davidas Lighty 10, Chrisas Jonesas 9;

CSKA: Danielis Hackettas 16, Johannesas Voigtmannas 13, Aleksejus Švedas 10, Joelis Bolomboy ir Gabrielius Lundbergas – po 8.