Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 24 minutes pelnė 7 taškus (3/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo po krepšiais 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei išprovokavo 4 varžovų pražangas.

Ketvirto kėlinio pradžioje lietuvis pasižymėjo galingu dėjimu iš viršaus, po kurio „Barcelona“ padidino savo pranašumą iki 12 taškų (67:55).

Rezultatyviau už R. Jokubaitį žaidė tik po 12 taškų surinkę Tomašas Satoransky ir Alejandro Abrinesas, 11 pridėjo Nikola Kaliničius, 10 – Nikola Mirotičius.

Pralaimėjusiems po 16 taškų surinko Tysonas Perezas ir Vladimiras Gerunas.

Po pergalės Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai pakilo į Ispanijos lygos turnyrinės lentelės viršūnę, bet ten neužsibuvo, nes juos iš pirmos vietos tuoj pat išstūmė kiek vėliau savo rungtynes žaidusi Vitorijos „Baskonia“.

„Baskonia“ (25/5) savo aikštėje 97:76 (22:18, 23:19, 22:13, 30:26) nugalėjo „Breogan“ (13/17) komandą.

Rokas Giedraitis nugalėtojams per 18 min. pelnė 16 taškų (3/4 dvit., 3/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

11 minučių ant parketo praleidęs Tadas Sedekerskis surinko 2 taškus (2/2 baud.) ir atkovojo 1 kamuolį.

Svariausiai prie „Baskonia“ pergalės prisidėjo 30 taškų suvertęs Marcusas Howardas.

Pralaimėjusiems daugiausiai - 14 taškų surinko Etanas Happas.