Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 83:69 (21:16, 18:17, 20:22, 24:14) palaužė Burgoso „Miraflores“ (3-8) krepšininkų pasipriešinimą.

R. Jokubaitis per 22 minutes pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

24 naudingumo balai yra naujas R. Jokubaičio rekordas vilkint „Barcelona“ aprangą. Gynėjo rezultatyvumo rekordas šioje komandoje yra 22 taškai.

Šeimininkai šiame mače sugebėjo mesti favoritams rimtą iššūkį ir ketvirtojo kėlinio pradžioje atsilikinėjo tik 58:59. Nors spurtas 8:0 leido „Barcai“ atitrūkti 67:58, likus žaisti dvi minutes varžovai priartėjo 66:71.

Vis dėlto svarbiu metu po dvitaškį įmetė Sertacas Sanli, Nikola Mirotičius ir R. Jokubaitis, o šio trejeto vedami svečiai prieš prasidedant paskutinei minutei įgijo dviženklę persvarą 77:66 ir užsitikrino pergalę.

Penktadienį „Barcelona“ Eurolygos rungtynėse namuose priims Kauno „Žalgirį“.

„Miraflores“: Tyrusas McGee, Vitoras Benite ir Julianas Gamble'as po 12.

„Barcelona“: Sertacas Sanli 19 (11 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 18, Nikola Mirotičius 12, Nicolas Laprovittola 10 (8 rez. perd.), Kyle'as Kuricas 9.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)