Lietuvio atstovaujamas klubas atsakomosiose BBL ketvirtfinalio rungtynėse Estijoje 89:100 (18:31, 18:27, 27:10, 12:21, 14:11) nusileido Tartu „TU/Rock“ krepšininkams, tačiau žengė į varžybų pusfinalį.

Kad išsiaiškintų, kuri ekipa nusipelnė vietos pusfinalyje, „Barons kvartals“ ir „TU/Rock“ komandoms net teko žaisti pratęsimą, kadangi pirmosios 40 minučių baigėsi estams turint 14 taškų pranašumą. Pirmoji tarpusavio dvikova baigėsi 14 taškų skirtumu latvių naudai, todėl šįkart buvo žaistas pratęsimas, kuris sėkmingiau susiklostė „Barons kvartals“ krepšininkams.

BBL pusfinalyje Latvijos sostinės komanda susitiks su pasipriešinimo ketvirtfinalyje nesulaukusia „Prienų“ komanda.

D. Dulkys nugalėtojams pelnė 12 taškų (1/4 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/5 baudos metai) per 28 minutes. Per tą laiką jis spėjo atkovoti 3 ir prarasti 4 kamuolius, atlikti rezultatyvų perdavimą, gauti bloką bei po 5 sykius išprovokoti pražangą ir prasižengti.

Pralaimėjusiesiems atstovaujantis Egidijus Dimša per 19 minučių pelnė 8 taškus (2/6 dvit., 4/4 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė kamuolį, 4 sykius prasižengė ir išprovokavo 2 pražangas.

„Barons kvartals“ į varžybų pusfinalį atvedė sėkmingas Mario Gulbio (6 atk. kam.) žaidimas. Latvis pelnė 18 taškų ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jam puikiai talkino Jamaras Diggsas (16 tšk., 5 kld.) bei, kaip ir D. Dulkys, po 12 taškų pelnę Tyleris Cainas (7 atk. kam.) ir Artūras Bruninis.

„TU/Rock“ komandoje išsiskyrė net 28 taškus surinkęs Rainas Veidemanas. 19 taškų pelnė Justinas Ingramas (5 atk. kam.), 13 - Tanelis Kurbasas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.