Rungtynių pradžioje aikštėje virė atkali kova - 5:5. Netrukus teisėjai nesportine pražanga nubaudė vilniečių lyderį R.Seibutį ir "Prienai" įgijo persvarą 11:15 (7 min.).

Kėlinukas baigėsi šeimininkams pirmaujant 16:24.

Antrame ketvirtyje „Lietuvos ryto“ bėdos tęsėsi - G.Orelikas realizavo baudos metimus ir V.Šeškaus auklėtiniai nutolo 21:35.

J.Blūmas ir D.Redikas sušvelnino skirtumą iki 12 taškų (35:47), tačiau paskutinėmis sekundėmis prieniškis G.Kadžiulis pataikė dvitaškį (35:49).

Po didžiosios pertraukos į aikštę grįžę vilniečiai pradėjo tirpdyti varžovų pranašumą. M.Katelynas pataikė iš toli (50:54), R.Seibutis rezultatyviai užbaigė kelias atakas iš eilės (57:58, 30 min.).

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus 2 minutes "Lietuvos rytas" pirmavo 65:60. Įpusėjus ketvirčiui Vilniaus komandos persvara buvo minimali (67:66), o likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes rezultatas jau buvo lygus (67:67) ir rungtynės pasiekė savo kulminacinį tašką. "Prienai pelnė 7 taškus iš eilės (74:67), Leonas Radoševičius atsakė dvitaškiu (74:69), bet Siimas Sanderis Vene pataikė baudas (76:69, 1 min.).

"Lietuvos rytas" paprašė minutės pertraukėlės, po kurios sušvelnino deficitą (73:77, 39 sek.). Per likusį laiką dvi baudas pataikė Arnas Labuckas (79:73), o Steponas Babrauskas prametė tritaškį. Likus 22 sekundėms Labuckas pataikė dar dvi baudas ir (81:73) ir praktiškai išsprendė rungtynių baigtį. Per likusį laiką Vilniaus komanda stebuklo nesukūrė.

„Prienai“: G.Kadžiulis 20, G.Orelikas 18, S.Vene 12, A.Labuckas 11, A.Urbutis 10.

„Lietuvos rytas“: R.Seibutis 14, J.Blūmas 13, S.Buterlevičius 12, M.Katelynas 11.

„Ar mes nusipelnėme atostogų? Nenusipelnėme nieko, – po pralaimėjimo „Prienų“ ekipai „BasketNews.lt“ sakė D. Maskoliūnas. – Nei gynėmės, nei puolėme. Vieną ketvirtį sužaisti su „Prienais“ neužtenka. Jei žaidėjai to nesupranta, nežinau, kaip jiems paaiškinti.

Varžovai labiau norėjo laimėti, jie labiau stengėsi, parodė daugiau noro ir turėjo daugiau energijos. Galvojome, kad apmėtysime juos kepurėmis, bet taip nėra ir niekada taip nebus. Gavome kalėdinį antausį. Bet pralaimėjimas yra pralaimėjimas. Kad ir koks jis būtų, reikia žiūrėti į priekį.“

Kitose LKL rungtynėse sunkią pergalę šventė Utenos „Juventus“ (5-5) komanda savo aikštėje 86:83 (23:19, 14:22, 21:13, 28:29) palaužusi „Šiaulių“ ekipą.

„Juventus“: Laimonas Kisielius 15 (6 atk. kam.), Darrickas Leonardas 14 (7 atk. kam.), Nerijus Varnelis (8 atk. kam., 5 kld.), Karolis Petrukonis (8 atk. kam.) ir Arvydas Čepulis po 10.

„Šiauliai“: Laurynas Samėnas 24, Saulius Kuzminskas 14 (11 atk. kam.), Aurimas Kieža (12 atk. kam.) ir Vitalijus Liutyčius po 9.