M. Solopovos indėlis į pergalę 8 taškai ir 1 sugriebtas kamuolys. Per 26 minutes (25:59) klaipėdietė pataikė 2 tritaškius iš 6, vienintelį mestą dvitaškį, prametė baudos metimą ir kartą suklydo.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininkę nugalėtojų gretose žaidė Petra Stampalija (18 tšk.), Amisha Carter ir Amanda Houts (po 14 tšk.).

Viešnių ekipoje sėkmingiausiai žaidė Laetitia Kamba (12 tšk.), E. Šulčiūtė (11 tšk.) ir Kristen Sharp (10 tšk.).

30 minučių (30:09) žaidusi lietuvė pataikė po 2 dvitaškius bei tritaškius iš 3, 1 baudos metimą iš 2, atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo ir dusyk prasižengė.

G. Paugaitės sąskaitoje 6 (dvitaškiai 2/5, baudos 2/6) taškai, 6 atkovoti ir 1 perimtas kamuolys, blokuotas varžovės metimas ir 4 pražangos per 22 minutes (21:49).

Čempionate su šešiomis pergalėmis iš eilės pirmauja "Challes-les-Eaux" klubas bei Lato "Basket Montpellier Agglomeration" krepšininkės.