Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 24 taškus surinkusi Endene Miyem, 9 taškus pridėjo Marine Johannes, 8 - Gabby Williams.

Baltarusijos ekipoje pasižymėjo 23 taškus įmetusi Alexandria Bentley. 14 taškų surinko Anastasija Veramejenka. Pastaroji krepšininkė po krepšiais taip pat atkovojo 13 kamuolių.

Prancūzijos krepšininkės Europos moterų čempionato finale susitiks su Serbijos krepšininkėmis. Pastarosios pusfinalyje 74:73 įveikė belges.

Keturis kartus iš eilės sidabro medalius Europos čempionatuose iškovojusios prancūzės paskutinį kartą finale laimėjo 2009 metais.

Tuo metu kitose Europos čempionato rungtynėse šeštadienį žaidė ketvirtfinaliuose nesėkmes patyrusios komandos. Pergales - ir galimybę dalyvauti 2022 metų FIBA moterų Pasaulio taurės varžybų atrankos turnyre iškovojo Bosnijos ir Hercegovinos ir Rusijos krepšininkės.

Bosnės 82:63 įveikė švedes, o rusės 78:74 palaužė nukarūnuotas Europos čempiones ispanes.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)