Milane „Olimpia“ namie priėmė Atėnų „Panathinaikos“ komandą, kuriai vadovavo jau naujasis strategas Christosas Serelis, kuris pakeitė atleistą Dejaną Radonjičių.

Visgi, svečiai iš Atėnų nusileido 76:78.

Pralaimėtojų gretose Marius Grigonis žaidė 4 minutes, prametė tritaškį ir taškų nepelnė.

Trečio kėlinio pabaigoje Milano klubas buvo atitrūkęs 8-iais taškais (61:53, 64:56), tačiau prieš pat lemiamo ketvirčio pradžią svečiai iš Atėnų skirtumą perpus sumažino – 64:60.

Ketvirtame kėlinyje vyravo atkakli kova, tačiau šeimininkai nuolat disponavo trapia persvara.

Likus 3:32 min. „Olimpia“ pirmavo 76:70. Mateuszo Ponitkos, Dwyane'o Bacono ir Pariso Lee taškai likus minutei leido išlyginti rezultatą – 76:76.

Sh. Napieras prametė tritaškį ir „Panathinaikos“ turėjo galimybę persverti rezultatą, tačiau ir D. Baconas nepataikė iš toli.

Pergalę Milano klubui lėmė Nicolo Melli tikslūs baudų metimai – 78:76.

Lemiamai atakai PAO turėjo 11 sekundžių, tačiau paskutinis D. Bacono metimas tikslo nepasiekė.

Atėnų komandai Milane nepadėjo visas būrys PAO žaidėjų: Giorgas Kalaitzakis, Dimitris Agravanis, Alexandras Samodurovas, Artūras Gudaitis, Lefteris Bochoridis, Panagiotis Kalaitzakis ir Lefteris Mantzoukas.

„Olimpia“: Brandonas Daviesas ir Shabazzas Napieras po 16, Nicolo Melli 14, Stefano Tonutas 11 taškų.

„Panathinaikos“: Derrickas Williamsas 21, Dwayne'as Baconas 14, Parisas Lee 13, Georgios Papagiannis 10 taškų.

Kiti ketvirtadienio rezultatai:

Tel Avivo „Maccabi“ (13/12) – Miuncheno „Bayern“ (9/16) 90:82 (18:18, 21:26, 22:23, 29:15)

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 27, Wade'as Baldwinas ir Bonzie Colsonas po 15 taškų.

„Bayern“: Corey Waldenas 19, Andreas Obstas 14, Nielsas Giffey 11, Cassius Winstonas 10 taškų.

Belgrado „Partizan“ (13/12) – Stambulo „Fenerbahče“ (15/9) 94:97 (22:22, 24:25, 23:21, 25:29)

„Partizan“: Kevinas Punteris 25, Dante Exumas 17, Yamas Madaras ir Mathiasas Lessortas po 15 taškų.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 25, Dyshawnas Pierre 21, Scottie Wilbekin 15, Johnathan Motley 14 taškų.