Praėjusią savaitę „Žalgiriui“ namuose pralaimėję Davido Blatto ir Kęstučio Kemzūros auklėtiniai nesugebėjo susitelkti ir rungtynėms Milane.

Nors po trijų kėlinių Turkijos atstovai pirmavo 78:66, ketvirtąjį kėlinį jie pralaimėjo net 14 taškų skirtumu ir nesugebėjo nutolti nuo „Žalgirio“ turnyro lentelėje.

Dabar turkai su 10 pergalių lieka 8-ti, o „Žalgiris“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ turi po 9 pergales ir alsuoja „Daruššafaka“ į nugarą. Tiesa, „Anadolu Efes“ žaidė vienomis rungtynėmis mažiau.

Nugalėtojų gretose Mantas Kalnietis rungtyniavo 24 min., per kurias pelnė 9 taškus (0/1 dvit., 3/4 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, 3 kartus suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Rezultatyviausias italų gretose buvo Davide Pascolo ir Krunoslavas Simonas, pelnę po 15 taškų.

Pralaimėjusiems 20 taškų surinko Bradas Wanamakeris, 18 – Dairis Bertanis.

Turnyro lentelė
(vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, įmesti taškai, praleisti taškai, taškų santykis)