„Žalgiris“ sporto halėje žaidė dėl parodos „Žalgirio“ arenoje. Čempionai šį sezoną į sporto halę grįš dar trejoms „Betsafe–LKL“ reguliariojo sezono rungtynėms balandžio mėnesį.

Abi komandos rungtyniavo be kapitonų. „Žalgiris“ antrą savaitę vertėsi be Pauliaus Jankūno – šis gydosi kojos traumą. „Pieno žvaigždžių“ kapitonas Steponas Babrauskas nerungtyniavo dėl rankos traumos.

Po pirmo kėlinio šeimininkai pirmavo 22:17. Įpusėjus antram ketvirčiui „Žalgiris“ atitrūko 35:25.

Prieš pertrauką žaliai balti susikrovė rekordinę 16-os taškų persvarą, ją baudų metimais sumažino Pasvalio klubo naujokas Jahennsas Manigatas.

Tad po dviejų ketvirčių Kauno „Žalgiris“ pirmavo 48:34.

Po pertraukos žalgiriečiai sulaukė griežtų vyr. trenerio Šarūno Jasikevičiaus žvilgsnių ir pastabų, nes „Pieno žvaigždės“ po pertraukos atkarpą laimėjo 11:0 ir prie šeimininkų priartėjo 48:45.

Edgaro Ulanovo tritaškis nutraukė „Žalgirio“ taškų sausrą trečiame kėlinyje (51:45).

Įpusėjus ketvirčiui Kauno sporto halėje susirinkę žiūrovai turėjo progų patriukšmauti, nes po Aarono White'o dėjimo šeimininkai vėl atitrūko dviženklę persvarą (57:45).

Po minutės pertraukėlės pasvaliečiai priartėjo 60:56, tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigę žalgiriečiai prieš lemiamą ketvirtį turėjo 10-ies taškų pranašumą (66:56).

Sužaidus tris su puse minutės po Martyno Varno tritaškio „Žalgirio“ pranašumas sumažėjo iki 7-ių taškų (63:70).

Bet Axelis Toupane‘as ir Artūras Milaknis pataikė po tritaškį, „Žalgiris“ nutolo 76:63 (35 min.) ir „Pieno žvaigždės“ šeimininkų nebepavijo. „Žalgiris“ pasiekė pergalę 91:80.

Gruodį „Pieno žvaigždės“ namie „Žalgiriui“ pralaimėjo 24 taškų skirtumu ir šios rungtynės buvo debiutinės Pasvalio klubo treneriui Gediminui Petrauskui. Jis su „Pieno žvaigždėmis“ pralaimėjo jau septintą kartą per devynerias rungtynes.

„Žalgiris“: Vasilije Micičius 16 (6/6 metimai), Gytis Masiulis 13, Axelis Toupane'as 12, Brandonas Daviesas 11, Beno Udrihas 10 (8 rez. perd., 5 atk. kam.) taškų.

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 24, Lisas Shoshi ir Jahennsas Manigat po 10, Osvaldas Olisevičius 9 taškai.

Kauno „Žalgiris“ turnyro lentelėje užima pirmą vietą (19/2), Pasvalio klubas rikiuojasi 6-oje pozicijoje (7/14).