Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai nerezultatyviame mače namuose 69:58 (14:20, 20:14, 26:11, 9:13) įveikė „Šiaulių“ (10-16) pasipriešinimą.

Į pergalę šalies čempionus vedė 14 taškų pelnęs ir 3 rezultatyvius perdavimus atlikęs Paulius Jankūnas, kuriam tai buvo jubiliejinės 400-osios rungtynės „Betsafe–LKL“ čempionate.

Kapitonui sėkmingai talkino Aaronas White’as, įmetęs 13 taškų. Vasilije Micičius pridėjo 11 taškų.

Susitikimo pradžioje žalgiriečiai atsiliko nuo varžovų net 5:15, o po šalto dušo pavyko atsigauti tik antrajame kėlinyje, kai rezultatas buvo persvertas 25:23.

Lygi kova vyko iki didžiosios pertraukos. Trečiajame ketvirtyje „Žalgiriui“ pavyko perlaužti susitikimo eigą spurtuojant 14:0 bei įgyjant dviženklę persvarą 56:39.

Vėliau šeimininkų pranašumas išaugo dar labiau. Ketvirtojo kėlinio viduryje Kauno klubas pirmavo jau 67:47, o per likusį laiką tik kiek apkarpyti skirtumą galėję „Šiauliai“ turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.

Kauniečiai šiame susitikime įmetė viso labo 4 tritaškius iš 21. Artūras Milaknis prametė visus 6 savo metimus ir mačą baigė sąskaitoje turėdamas 2 taškus.

Trijų „Šiaulių“ pergalių seriją nutraukęs „Žalgiris“ turnyrinėje lentelėje sutvirtino lyderio poziciją. Antano Sireikos auklėtiniai liko penktojoje vietoje.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 14, Aaronas White'as 13, Vasilije Micičius 11, Brandonas Daviesas 7.

„Šiauliai“: Giedrius Stankevičius 12, Arminas Urbutis 11, Akeemas Wrightas 9, Laurynas Birutis 8 (11 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (41)