Trečiajame kėlinyje rungtynes perlaužę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai „Betsafe-LKL“ pirmenybėse lieka nesuklupę – jie svečiuose 80:73 (16:13, 18:22, 29:13, 17:25) įrodė pranašumą prieš „Neptūną“ (2-3), patyrusį trečią nesėkmę iš eilės.

Praėjusį sezoną išvykoje abu kartus prieš „Neptūną“ pralaimėję žalgiriečiai uostamiestyje triumfavo pirmą kartą nuo 2018 metų sausio.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 14, Darrinas Dorsey 12, Andre Williamsonas ir Simas Galdikas po 10, Gytis Masiulis 7 (5 atk. kam.).

„Žalgiris“: Zachas LeDay 13, Marius Grigonis 11, Edgaras Ulanovas ir Alexas Perezas po 8, Martinas Gebenas (5 atk. kam.) ir Paulius Jankūnas po 7.

Pirmoje susitikimo pusėje strigęs „Žalgiris“ prasidėjus trečiajam ketvirčiui atsilikinėjo 34:40, tačiau tuomet surengė įspūdingą spurtą 22:3 bei išsiveržė į priekį 56:43.

Įsibėgėjęs Marius Grigonis paskutinę kėlinio sekundę pridėjo tritaškį, o svečių pranašumas (63:48) prieš lemiamą mačo ketvirtį abejonių nebekėlė.

Per likusį laiką Tomo Rinkevičiaus kariauna sugrąžinti intrigos nepajėgė. Likus žaisti 4 minutes „Žalgiris“ triuškino varžovus 73:54 ir tik kiek sėkmingesnė mačo pabaiga leido šeimininkams sumažinti atsilikimą iki vienženklio skaičiaus.

Kitą savaitę pasirodymą FIBA Čempionų lygoje pradedančio Klaipėdos klubo gretose pasižymėjo visi 11 ant parketo pasirodžiusių žaidėjų. Tuo metu iš „Žalgirio“ dvyliktuko nesugebėjo pasižymėti tik vienintelį metimą per 6 minutes prametęs Jockas Landale'as.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (210)