Antrojo kėlinio pabaigoje komandas vienu metu skyrė 13 taškų: „Žalgiris“ pirmavo 39:26.

Tačiau po pertraukos „Vytautas“ neleido nutolti Lietuvos čempionų titulą ginantiems žalgiriečiams.

Maža to, ketvirčio pabaigoje laimėjo atkarpą 10:3 ir komandas teskyrė 4 taškai – 46:50.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Vytauto“ sirgalių džiaugsmui skirtumas ištirpo iki minimumo – 49:50, 51:52.

Aistras atšaldė Edgaro Ulanovo tritaškis, po kurio Virginijus Šeškus paprašė minutės pertraukėlės (53:57).

Visgi, Prienų-Birštono „Vytautui“ mačo pabaigoje pritrūko tikslumo, Kauno „Žalgiris“ šventė nelengvą pergalę 63:55 (14:15, 25:14, 11:17, 13:9).

„Žalgirio“ gynybinės schemos sėkmingai veikė prieš Tomą Delininkaitį, Vytenį Lipkevičių ir Vytenį Čižauską. Visi kartu jie pelnė 17 taškų, o daugiausiai prie to prisidėjo T. Delininkaitis, surinkęs 10 taškų. Tiesa, didžiąją dalį taškų gynėjas pelnė ketvirtame kėlinyje.

Kauno klubas kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 43:31, o po varžovų krepšiais nusiėmė 16 kamuolių. Ypač gerai varžovų baudos aikštelėje kauniečiai jautėsi pirmame kėlinyje, kai metimus kartodavo net ir po kelis kartus.

Abi komandos iš toli šaudė pro šalį. „Vytauto” krepšininkai metė net 25 tritaškius, tačiau pataikė vos 4. Tiek pat tritaškių pataikė ir žalgiriečiai, tačiau iš tritaškio jie metė rečiau – 21 kartą.

Kad rungtynės buvo įtemptos, įrodo ir žaidėjų bei trenerių emocijos.

Šarūnas Jasikevičius ir Virginijus Šeškus jau yra pagarsėję kaip emocionalūs treneriai, tačiau karštai į įvykius aikštėje reagavo ir krepšininkai. Ne vienu sprendimu nebuvo patenkintas A. Kavaliauskas, o vienu metu pratrūko ir santūrusis L. Lekavičius.

Pralaimėjimu Panevėžio „Lietkabeliui“ LKL sezoną pradėję Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai jau iškovojo net 9 pergales iš eilės.

Tuo metu Virginijaus Šeškaus treniruojama komanda šį sezoną žaidžia banguotai ir vietiniame fronte pralaimi taip pat dažnai, kaip ir laimi – savo sąskaitoje turi 5 pergales iš 11 galimų.

Prienų-Birštono „Vytautas“ - Kauno „Žalgiris“ 55:63 (15:14, 14:25, 17:11, 9:13)

„Vytautas“: Artūras Valeika 12, Saulius Kulvietis 11, Tomas Delininkaitis 10, Vytenis Čižauskas 4, Vytenis Lipkevičius 3, Martynas Linkevičius ir Domantas Šeškus po 2 taškus.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 15, Kevinas Pangosas 10, Brockas Motumas ir Augusto Lima po 9, Lukas Lekavičius 6, Leo Westermannas 4, Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas po 3, Renaldas Seibutis ir Antanas Kavaliauskas po 2.