Aikštės šeimininkai antrame kėlinyje turėjo susikrovę net 17 taškų pranašumą (62:45), tačiau Milano komanda sugebėjo atsitiesti ir išplėšti pratęsimą 74:74.

Pirmąjį pratęsimą nė vienai komanda nepavyko baigti pergalingai – 85:85, o antrąjį galingu spurtu 10:1 pradėję „AX Armani Olimpia“ krepšininkai pergalės iš rankų jau nepaleido.

M. Kalnietis per beveik 30 minučių pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 0/0 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir surinko 9 naudingumo balus.

A. Gudaitis per beveik 26 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškiai), atkovojo 6 kamuolius, 5 kartus prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Milano komanda geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių – 44:36, tačiau keistai mažai metė baudos metimų – vos 7 (pataikė 6).

„AX Armani Olimpia“: Curtis Jerrellsas 30 (5/7 dvitaškiai, 6/11 tritaškiai, 2/2 baudos), Jordanas Theodore'as 20, Andrew Goudelockas 17, A. Gudaitis 8, Cory Jeffersonas 7, Amathas M'Baye 6, Vladimiras Micovas 5, Kalebas Tarczewskis 4 (10 atk.k.), Mantas Kalnietis ir Andrea Cinciarini po 3.

„Basket“: Erickas Greenas 22, Bojanas Dubljevičius 18, Fernando San Emeterio 16, Samas Van Rossomas ir Tiboras Pleissas po 13.

Kitose rungtynėse milžinišką 26-ių taškų pranašumą iššvaisčiusios „Barcelonos“ (2/5) krepšininkai išvykoje 81:84 (38:12, 11:25, 17:25, 15:22) buvo priversti nusileisti Bambergo „Brose“ (4/3) ekipai.

„Brose“: Dorellas Wrightas 16 (7 atk.k.), Ricky Hickmanas 14, Bryce'as Tayloras 13, Augustine'as Rubitas 10.

„Barcelona“: Rakimas Sandersas 17, Adamas Hanga ir Adrienas Moermanas po 14, Kevinas Seraphinas 13.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)