Pirmas pusfinalio serijos iki 2 pergalių rungtynes išvykoje laimėjo „Guosta“ 85:72, tačiau atsakomajame mače namuose neatsilaikė 76:85.

Lemiamas mūšis vyko Kėdainiuose ir truko net 50 minučių. Po dviejų pratęsimų kovos šeimininkai šventė pergalę 94:91 (19:18, 21:21, 24:16, 12:21, 6:6, 12:9).

Rungtynės klostėsi išties banguotai. Iš viso pirmaujanti komanda šiame mače keitėsi 12 kartų. Nors aikštės šeimininkai susitikimą pradėjo atkarpa 10:0, tačiau varžovai netruko pavyti. Po pirmosios pertraukėlės „Guosta“ netgi spėjo atitrūkti per 7 taškus.

Trečiajame ketvirtyje svarstyklės ir vėl ėmė krypti šeimininkų pusėn ir iki ketvirto kėlinuko pabaigos per žingsnį priekyje buvo „Nevėžis“.

Tikra drama prasidėjo rungtynių laikrodžiui skaičiuojant paskutines pagrindinio laiko minutes. Ekipos vieną po kitos svaidė tritaškes bombas, o rezultatas sustojo ties skaičiais 76:76 likus vienai minutei iki ketvirto ketvirčio pabaigos. Tokiu rezultatu ir baigėsi keturi kėliniai.

Pirmas pratęsimas rezultatyvumu nepasižymėjo. Ekipos pasikeitė po 6 pelnytus taškus. Tiesa, Kėdainių ekipa buvo atsidūrusi ant prarajos krašto, tačiau likus 3 sekundėms Justinas Žirlys pataikė dvitaškį atkovojęs kamuolį po netaiklaus komandos draugo metimo ir išlygino rezultatą (82:82).

Antro pratęsimo metu komandos vėl žengė greta ir tik likus 25 sekundėms išryškėjo šeimininkų pranašumas (93:89). Netrukus jį perpus sumažino taiklus svečių dvitaškis.

Po jo „Guosta“ pražangomis sustabdė varžovus ir pasiuntė juos prie baudų metimo linijos. Gediminas Butkus pataikė tik vieną iš 2 metimų ir paliko šansą stakliškiečiams išsigelbėti. Visgi paskutinė ataka buvo nesėkminga ir tolimas svečių metimas skriejo pro šalį.

Kėdainių „SC-Nevėžio“ gretose net 4 žaidėjai rungtyniavo be keitimų, visas 50 minučių. Geriausiai pasirodė Ignas Ryla, pelnęs 24 taškus, atkovojęs 16 kamuolių ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus (47 naud. bal.). Paulius Leščinskas surinko 25 taškus.

Stakliškių „Guostos“ gretose išsiskyrė Arturs Pelšs, įmetęs 31 tašką. Edgaras Rupeika pelnė 21 tašką ir atkovojo 12 kamuolių.

Finale Kėdainių komanda grumsis su Trakų „TonyResort“, kuri pusfinalio serijoje 2:0 įveikė Radviliškio „KK Radviliškis-ŠSPC“ komandą.

Finalo serija vyks balandžio 27-gegužės 2 dienomis. Abi finalo dalyvės jau iškovojo teisę žaisti kito sezono A divizione.