Ketvirtasis kėlinys atspindėjo visų rungtynių scenarijų. „Juventus“ spurtavo ir 32-ąją minutę įgijo solidų pranašumą 72:60. Tačiau uteniškiai įkrito į gilią duobę ir per 6 minutes sukrapštė vos 2 taškus.

„Vytautas“ tuo naudojosi ir likus žaisti pusantros minutės komandas skyrė vos du taškai (75:73).

Tačiau „Vytautas“ neišnaudojo vienos, antros, trečios progos – „Juventus“ gynyba kritiniu metu sėkmingai uždarė Sauliui Kulviečiui kelius link krepšio.

„Juventus“ pergalę paskutinę minutę įtvirtino Vaido Čepukaičio ir Dainiaus Šalengos metimai.

Po „Juventus“ pergalės abi komandos per 20 rungtynių pasiekė po 10 pergalių.

Beje, trejos „Juventus“ ir „Vytauto“ dvikovos šį sezoną baigėsi ne didesniu nei 6 taškų skirtumu.

„Juventus“: J. Diggsas 15 (7 atk. kam., 9 rez. perd., 6 kl.), V. Čepukaitis (10 atk. kam.), V. Šulskis (8 atk. kam.), D. Šalenga ir G. Sirutavičius po 13.

„Vytautas“: T. Delininkaitis 25, A. Valeika 15, R. Miniotas 10, S. Kulvietis (0/5 trit.) ir V. Lipkevičius po 7.