„Juventus“ ekipa laimėjo seriją 3-2 ir LKL pusfinalyje žais su čempiono titulą ginančia Kauno „Žalgirio“ komanda. Pirmosios rungtynės gegužės 13 dieną vyks Kauno sporto halėje.

Ir penktosiose šios ketvirtfinalio serijos rungtynėse šeimininkai liko nieko nepešę. Savos sienos ketvirtfinalio etape Pasvalio ir Utenos komandoms nepadėjo - visus penkis mačus laimėjo svečiuose žaidusios ekipos.

Pirmoje sekmadienio rungtynių pusėje „Juventus“ krepšininkai nepasižymėjo aukštu pataikymo procentu. Svečiai dvitaškius metė 33 proc. taiklumu, baudų metimus – 37 proc. Rashaunas Broadusas prametė visus 6 dvitaškius, Vaidas Čepukaitis pataikė 1 iš 5.

Po ilgosios pertraukos taiklūs aikštelės šeimininkų tolimi metimai leido persverti rezultatą savo naudai (42:40), tačiau kėlinį sėkmingai pabaigę svečiai prieš lemiamą ketvirtį pirmavo septynių taškų skirtumu (48:55).

Likus žaisti šešias minutes iki lemiamo ketvirčio pabaigos Simo Buterlevičiaus tritaškis leido svečiams nutolti (54:60). Po šio momento pasvaliečiai dar buvo priartėję (59:63), tačiau persvarą išsaugoję „Juventus“ krepšininkai žengė į pusfinalį.

Po penkias asmenines pražangas šiose rungtynėse užsidirbo Egidijus Dimša, Valdas Dabkus ir Saulius Kulvietis. Pasvalio ekipoje dėl pražangų limito ankščiau laiko rungtynes baigė Žygimantas Skučas ir Gytis Sirutavičius.

Sudėjus visas „Juventus“ ir „Pieno žvaigždžių“ akistatas tiek LKL, tiek BBL, tiek LKF taurės turnyre, Pasvalio ir Utenos komandos iš viso šį sezoną sužaidė 12 rungtynių. Septynias pergales šventė uteniškiai.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Skučas 18, Laimonas Kisielius 13, Tauras Jogėla 10;

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (73)