DELFI žiniomis, P. Motiejūnas ir „Žalgirio“ klubo valdybos atstovai buvo susitikę antradienio vakarą.

Nors kiek anksčiau valdybos narė Angelė Dementavičiūtė teigė, jog naujo „Žalgirio“ generalinio direktoriaus pavardė bus paskelbta antradienį, susitarimas su P. Motiejūnu dar nėra pasiektas.

„Kol kas dirbu federacijoje, ir visų tų gandų bei kalbų nėra reikalo pasakoti. Jaučiuosi kvailai komentuodamas tokią situaciją: kaip žinote, komentuoti mėgstu tada, kai faktas jau būna įvykęs. Jei dabar kažkas ir vyksta – susitinkame, kalbame, nes tas klubas rūpi – veltis į komentarus nenorėčiau“, – trečiadienį DELFI sakė P. Motiejūnas, šiuo metu einantis LKF vykdomojo direktoriaus pareigas.

Anot jo, derybų rezultatai turėtų paaiškėti per kelias dienas.

Kokie jie bus, kol kas nežinia, kadangi neabejojama, jog „Žalgirio“ generaliniu direktoriumi praeityje trejus metus jau dirbęs P. Motiejūnas aklai įbristi į tą pačią upę nesiveržia.

DELFI žiniomis, A. Dementavičiūtė buvo susitikusi ir su A. Saboniu. Būtent jo žodis šioje situacijoje turėtų būti lemiamas. To neneigė ir P. Motiejūnas.

„O kaip galima be Arvydo? Tai daugiausiai ir būtų Arvydo sprendimas, viskas su juo derinama šimtu procentų. Dirbame kartu ir dirbsime kartu“, – patikino artimu A. Sabonio bendražygiu laikomas kaunietis.

Krepšinio užkulisiuose svarstoma, jog LKF prezidentas sutinka padėti traukti savo jaunystės laikų klubą iš balos, tačiau turi savų sąlygų: pirmiausia, teisiškai įtvirtinti viešojoje erdvėje deklaruojamą Vladimiro Romanovo pasitraukimą iš „Žalgirio“ valdymo. Esą tik susitarus, kad klubas nuosavybės teise nebepriklausys su V. Romanovu siejamoms įmonėms, P. Motiejūnas perimtų vadovavimą ir ieškotų išeičių iš „Žalgirio“ finansinės krizės.

„Žalgirio“ generalinio direktoriaus pareigas P. Motiejūnas ėjo 2008-2011 metais, vėliau perėjo dirbti į LKF. Palikusį Kauno ekipą vadovą V. Romanovas palydėjo kandžiomis replikomis.

„Paulius – darbštus darbuotojas. Tačiau turi vaikišką savybę – pavydi žaidėjų komandos treneriui ir sporto direktoriui. Tai nėra gerai“, – tuomet sakė „Žalgirio“ savininkas.

Šiuo metu „Žalgirio“ direktorės pareigas laikinai eina Auksė Zakrienė, šiame poste pakeitusi Arnoldą Masalskį.

Primename, kad dėl beveik keturis mėnesius vėluojančių atlyginimų Lietuvos čempionų komandą jau paliko amerikietis Tremmellas Dardenas, baiminamasi, jog jo pėdomis gali pasekti ir daugiau žaidėjų.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (131)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės