„Lokomotiv“ gretose vienas rezultatyviausių – nuo suolo kilęs M. Kuzminskas, žaidęs 31 min., pelnęs 20 taškų (2/5 dvit., 3/5 dvit., 7/7 baud.), taip pat lietuvis atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, padarė klaidą, perėmė kamuolį bei surinko 18 naudingumo balų.

Tiek pat taškų pelnė ir Johnny O'Bryantas, pasižymėjęs dvigubu dubliu: amerikiečio sąskaitoje – 11 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

M. Kalnietis per 24 min. pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit.) bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo 6 kartus.

„Loko“: Mindaugas Kuzminskas ir Johnny O'Bryant po 20, Alan Williams 16, Will Cummings 10 taškų.

„Zenit“: Will Thomas ir Andrei Zubkov po 11, Austin Hollins ir Gustavo Ayonas po 8 taškus.

R. Kurtinaičio vadovaujama Maskvos srities „Chimki“ ketvirtame kėlinyje turėjo vytis „Nižnij Novgorod“ ekipą, bet paskutinėmis minutėmis tiksliau sužaidę šeimininkai džiaugėsi pergale 98:94 (29:31, 26:20, 22:26, 21:17).

Po trijų kėlinių švieslentė fiksavo lygybę – 77:77. Lemiamame ketvirtyje svečiai netgi kelis kartus buvo išsiveržę į priekį (82:85, 84:87), tačiau Stefano Jovičiaus, Jono Jerebko, Sergejaus Monios taškai leido „Chimki“ susigrąžinti trapią persvarą.

Po Devino Bookerio dviejų dvitaškių likus 2:30 min. šeimininkai atitrūko 95:89 ir sėkmingai išsaugojo nedidelį, bet pergalingą pranašumą.

Eurolygoje stipriai buksuojanti „Chimki“ vietiniame fronte pasiekė 5 pergalę paeiliui ir apskritai sezone suklupo tik kartą per 17 rungtynių.

„Chimki“: Devin Booker 27, Aleksejus Švedas 24, Jonas Jerebko 15, Sergejus Monia 11 taškų.

„Nižnij Novgorod“: Brandon Brown 24, Anton Astapkovič 17, Pavel Antipov 12, Evgenij Baburin 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)