Panevėžiečiai sunkiai pradėjo susitikimą ir sužaidus du kėlinius nuo varžovų atsiliko dviženkliu skirtumu (35:48). Vis dėlto po pertraukos šeimininkai atkuto ir po trijų ketvirčių rezultatas buvo jau lygus (60:60). Paskutiniame kėlinyje „Lietkabelis“ turėjo 4–5 taškų persvarą ir laimėjo mačą.

Nugalėtojams Vaidas Čepukaitis pelnė 16 taškų (7 atk. kam.), Simas Jasaitis – 15 (4 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. Kam.), Lukas Aukštikalnis – 13, Gintaras Leonavičius – 11, Darjušas Lavrinovičius pridėjo 9.

„Lietkabelio“ gretose nebuvo su rinktinėmis esančių Donato Tarolio, Ado Juškevičiaus ir Žanio Peinerio bei sergančio Žygimanto Skučo.

17 taškų „Perlui“ įmetė Martynas Maskolaitis, po 14 surinko Domantas Vilys ir Lukas Kvedaravičius (6 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)