„Utenos“ krepšininkės nuo pat dvikovos pradžios demonstravo patikimą gynybą, kuri 8-ąją minutę leido kiek atitolti – 12:6. „Hoptrans-Sirenos“ kiek sėkmingiau sužaidė paskutines minutes ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių deficitą sumažino iki 4 taškų – 10:14.

Antrajame ketvirtyje viešnios vėl ėmė didinti savo pranašumą, kuris 15-ąją minutę pasiekė dviženklę žymą – 25:15. Kaunietėms sunkiai sekėsi rinkti taškus, todėl skirtumas tarp ekipų augo ir įpusėjus rungtynėms jis siekė 17 taškų – 36:19.

Po ilgosios pertraukos abu klubai įsivėlė į nerezultatyvų žaidimą, bet jis palankesnis buvo „Utenos“ komandai, kadangi ši nors ir nežymiai, bet padidino savo pranašumą – 47:27.

Per paskutines dešimt žaidimo minučių niekas nepasikeitė ir LMKL čempionės išsivežė lengvą pergalę iš Garliavos – 62:40.

„Hoptrans-Sirenos“: A. Baronėnaitė 12, R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė (2/13 metimai) ir G. Jasiunskaitė po 6 taškus.

„Utena“: R. Milieškienė 16 (4/4 tritaškiai), M. Solopova 12 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), K. Alminaitė, L. Rickevičiūtė ir I. Šimkutė po 8 taškus.

Marijampolės „Sūduvos“ (4/1) pergalių seriją LMKL nutraukė Vilniaus „Kibirkšties“ (4/1) komanda, kuri namuose 79:67 (19:16, 24:12, 12:21, 24:18) pranoko dvikovos favoritėmis laikytas šalies vicečempiones.

Pirmame kėlinyje vyko kova taškas į tašką, bet beveik visą laiką priekyje buvo „Kibirkšties“ krepšininkės, kurios po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmavo 19:16.

Antrajame ketvirtyje sužaidus 5 minutes „Sūduvos“ deficitas tebuvo minimalus (24:25), bet tuomet vilnietės ėmė agresyviai gintis ir periminėjo vieną kamuolį po kito. Sėkminga šeimininkių atkarpa leido spurtuoti 15:2 bei pirmą kartą susikrauti dviženklį pranašumą – 40:26. Tiesa, tuo viešnių bėdos nesibaigė – verždamasi krepšio link sunkią traumą patyrė pagrindinė įžaidėja Dovilė Saurazaitė. Įtariama, kad jai trūko kryžminiai kelio raiščiai. Įpusėjus dvikovai „Kibirkštis“ buvo toli priekyje – 43:28.

Po didžiosios pertraukos „Sūduvos“ krepšininkės sugrįžo ant parketo supratusios, jog trauktis nebėra kur. Agresyvi zoninė gynyba privertė dažnai klysti vilnietes, o marijampolietės tuo naudojosi ir artėjo. 28-ąją minutę LMKL vicečempionų deficitas po ilgesnės pertraukos sumažėjo iki vienženklio skaičiaus (43:52), o kėliniui pasibaigus Rimvydo Samulėno auklėtinės atsiliko tik 6 taškais – 49:54.

Vos prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui skirtumas ištirpo iki 4 taškų (57:53), tačiau tuomet „Kibirkštis“ spurtavo 8:2 bei susigrąžino dviženklį pranašumą – 65:55. Rungtynių įtampos neišlaikė „Kibirkšties“ strategė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė ir „Sūduvos“ žaidėja Neringa Skadaitė, kurios užsidirbo po techninę pražangą. Sostinės krepšininkės išsaugojo persvarą ir šventė netikėtą pergalę.

„Kibirkštis“: S. Landry 21 (9 atk. kam.), L. Juškaitė 16 (15 atk. kam.), E. Šniokaitė ir G. Meškonytė po 10, D. Šarauskaitė po 9 taškus.

„Sūduva“: S. Baliutavičiūtė 14, N. Skadaitė 13, I. Šalkauskė 11 taškų.

Antrąją pergalę LMKL šventė Kauno „Aistės-LSU“ (2/4), kurios namuose 66:62 (11:14, 17:16, 17:15, 15:15, 6:2) po pratęsimo palaužė Klaipėdos „Fortūnos“ (1/4) komandą.

Nerezultatyviai prasidėjusiose rungtynėse visą laiką priekyje buvo „Aisčių-LSU“ krepšininkės (11:6), bet per paskutines pusantros minutės „Fortūna“ pelnė 8 taškus be atsako bei po pirmojo kėlinio pirmavo 14:11.

Antrame ketvirtyje toliau vyko kova taškas į tašką ir pirmaujanti komanda keitėsi po praktiškai kiekvienos sėkmingos vienos arba kitos ekipos atakos. Vis dėlto klaipėdietėms pavyko išlikti priekyje ir įpusėjus mačui – 30:28.

Po didžiosios pertraukos viešnios buvo kiek atitrūkusios (38:34), bet čia pat šeimininkės išlygino rezultatą – 41:41. Lygiosios buvo ir sužaidus tris ketvirtadalius susitikimo.

Pagrindiniai įvykiai šiame mače persikėlė į pačią dvikovos pabaigą, kai likus žaisti 2 sekundes pražanga buvo sustabdyta Jolanta Marmienė ir ji galėjo išvesti „Aistes-LSU“ į priekį, bet pataikė vieną baudos metimą (60:60) ir taip išplėšė pratęsimą.

Papildomo laiko pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (62:62), bet per likusias kiek daugiau nei 2 minutes „Fortūnos“ krepšininkės nepasižymėjo , o tuo pasinaudojusios „Aistės-LSU“ šventė pergalę.

„Aistės-LSU“: J. Marmienė 18 (6 atk. kam.), I. Stankevičiūtė 17, Š. Melinauskaitė ir L. Želnytė (6 atk. kam.) po 11 taškų.

„Fortūna“: J. Matuzonytė (12 atk. kam.) ir R. Mizgerytė (15 atk. kam., 7 klaidos) po 12, A. Černeckytė 13 taškų.