Nepaisant solidaus lietuvių žaidimo, „Parma“ svečiuose 99:105 (17:22, 33:25, 22:28, 27:30) nusileido Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (1-0) komandai.

E. Žukauskas per 26 minutes įmetė 11 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, surinko 5 asmenines pražangas ir surinko 10 naudingumo balų.

A. Juškevičius per 32 minutes taip pat pelnė 11 taškų (1/4 dvit., 0/2 trit., 9/10 baud.), išprovokavo 8 pražangas, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

K. Maksvyčio treniruojamos komandos gretose žibėjo Arnettas Moultrie, kuris per 28 minutes surinko net 36 taškus, 10 atkovotų kamuolių bei 43 naudingumo balus.

Žemutinio Naugardo klubą į pergalę tempė buvęs Utenos „Juventus“ legionierius Chavaughnas Lewisas, kuris per 30 minučių įmetė 27 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Kitose šeštadienio rungtynėse pergalingai čempionate sugebėjo startuoti Krasnodaro „Lokomotiv“ (1-0) komanda su Mantu Kalniečiu.

Luca Banchi auklėtiniai svečiuose 88:80 (25:24, 24:22, 19:15, 20:19) palaužė atkaklų Minsko „Tsmoki“ (0-1) pasipriešinimą.

M. Kalnietis per 31 minutę pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 1/4 trit., 1/2 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 13 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 17 taškų surinkęs Vitalijos Fridzonas. Samas Dekkeris ir Joshas O'Bryantas prie pergalės pridėjo po 15 taškų.