Praėjusi komandų akistata „Betsafe-LKL“ baigėsi alytiškių pergale 86:62, o pirmą mačą 85:63 buvo laimėję Virginijaus Šeškaus auklėtiniai.

Šiuo metu Jonavos klubas, Utenos „Juventus“ ir „Šiauliai“ turi vienodą pergalių bei pralaimėjimų balansą bei dalijasi 4–6 vietomis. Ši pergalė V. Šeškaus komandai – trečioji paeiliui.

Alytiškiai startavo geriau (15:9), bet Emmanuelis Lecomte’as tempė į priekį „CBet“ ir padėjo išlyginti svarstykles – 18:18.

Svečiai į ilgąją pertrauką nešėsi trapią persvarą (41:36), o trečiame kėlinyje ją augino – 45:36.

Po Vitalijaus Kozio metimo komandas pirmąkart skyrė dviženklis taškų skaičius (49:38), tačiau „Dzūkija“ paleido kelis tritaškius – 44:50. Kuomet atrodė, jog intriga tik augs (51:57), per paskutines dvi kėlinio minutes „CBet“ buvo aktyvi puolime ir tik Joshua Newkirko tritaškis su sirena pagerino šeimininkų padėtį – 55:64.

Lemiamam kėliniui įpusėjus du tritaškius šovė Mindaugas Lukauskis, vieną – Dylanas Frye, ir ekipas skyrė jau tik 4 taškai – 68:72.

Justas Furmanavičius tęsė gerą savo komandos atkarpą, pridėdamas dvitaškį (70:72), tuo tarpu kitoje aikštės pusėje „CBet“ taškų badą nutraukė Juanas Palaciosas, pataikęs baudos metimus – 74:70.

E. Lecomte’as tiksliai užbaigė ataką, J. Newkirkas realizavo tik vieną baudos metimą, tad laikas buvo jonaviškių sąjungininkas. E. Lecomte’as galiausiai įtvirtino pergalę savo komandai – 78:71.

Vienas svarbiausių „Dzūkijos“ žaidėjų Vaidas Čepukaitis sužaidė vos 73 sekundes, nes patyrė kojos traumą.

Šeimininkai iš toli atakavo net 31 kartą ir pataikė 11 metimų, o „CBet“ klubas smeigė 5 iš 17 tritaškių.

„Dzūkija“: Joshua Newkirkas 15 (5 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis (4/8 trit.), Aleksandras Aranitovičius ir Justas Furmanavičius – po 14, Dylanas Frye’us 9 (3/9 trit., 4 rez. perd.).

„CBet“: Emmanuelis Lecomte’as 27, Juanas Palaciosas 18 (7 atk. kam.), Edvinas Šeškus 14 (7 atk. kam.), Laimonas Kisielius 9 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Vitalijus Kozys 8 (7 atk. kam.).