Po lygaus pirmojo kėlinio žaliai-balti įkrito į gilią duobę ir beveik aštuonias minutes nesukrapštė nė taško bei pavojingai atsiliko – 27:44. Prieš pat didžiąją pertrauką tritaškį smeigė Paulius Jankūnas, o iš rūbinės grįžę kauniečiai, įkvėpti Artūro Milaknio ir Tylerio Cavanaugh tritaškių, ryžtingai naikino savo atsilikimą – 50:53.

Visgi ALBA atstovai laiku susisgribo, prisvaidė tritaškių ir vėl nutolo – 55:71. Pagirtinai iki galo kovoję svečiai po dviejų Josho Nebo dėjimų su varžovų pražangomis darsyk viltingai priartėjo (70:73), bet lemiamo šturmo atlikti nebesugebėjo.

Nemalonia staigmena kauniečiams tapo rezultatyviausias karjeros Eurolygoje rungtynes sužaidęs Johannesas Thiemannas su 17 taškų.

Tuo metu „Žalgirio“ gretose efektyviausią asmeninį pasirodymą turnyre surengė Joshas Nebo, finišavęs su 12 taškų ir 26 naudingumo balais.

Albatrosai pasiekė jau trečią pergalę iš eilės – prieš tai jie įveikė Vilerbano ASVEL ir Sankt Peterburgo „Zenit“.

Rungtynės:

Berlyno ALBA – Kauno „Žalgiris“ 82:74 (24:24, 20:6, 15:20, 23:24).

ALBA: Johannesas Thiemannas 17 (3/4 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/2 baudos), Jaleenas Smithas 16, Maodo Lo ir Luke'as Sikma po 12, Christas Koumadje 8, Tamiras Blattas 5, Malte Delowas ir Benas Lammersas po 4, Jonas Mattisseckas ir Timas Schneideris po 2 taškus.

„Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 18 (4/5 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 1/2 bauda, 6 atk. kam.), Artūras Milaknis 15 (4/7 tritaškiai), Joshas Nebo 12 (4/5 dvitaškiai, 4/6 baudos, 8 atk. kam., 26 naud. balai), Lukas Lekavičius 9 (5 rez. perd.), Paulius Jankūnas 8 (2/2 tritaškiai), Janis Strelniekas 7 (9 rez. perd.), Nielsas Giffey'us 3, Jofrrey Lauvergne'as 2, Marekas Blaževičius 1 taškas. Edgaras Ulanovas (33 min., 6 atk. kam.) ir Karolis Lukošiūnas (5 min.) taškų nepelnė.

„Žalgiris“ Berlyne vertėsi be Manto Kalniečio, Tai Websterio ir Regimanto Minioto.

Vos prieš porą dienų kauniečiai šventė užtikrintą pergalę 96:83 Atėnuose prieš „Panathinaikos“.

Pirmojo rato susitikime Jures Zdovco auklėtiniai savo arenoje nusileido ALBA ekipai 71:79.

Iki reguliariojo sezono pabaigos „Žalgiriui“ Eurolygoje liko sužaisti šešis mačus: kitą penktadienį, kovo 11 dieną, Kauno klubas namuose priims „Barceloną“, vėliau – trejos rungtynės namuose (su Pirėjo „Olympiakos“, Stambulo „Anadolu Efes“ ir Vilerbano ASVEL), vizitas pas Vitorijos „Baskonią“ ir namų dvikova su Belgrado „Crvena Zvezda“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)