Susitikimas Kaune prasidėjo rezultatyviu abiejų komandų žaidimu. Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus keturioms minutėms „CSKA“ turėjo 6 taškų pranašumą – 11:17. Per likusį kėlinio laiką Maskvos ekipa taškų nepelnė, o „Ryto“ jaunimo ekipa surengė spurtą 14:0 ir pirmąjį ketvirtį užbaigė turėdami 8 persvarą.

Sostinės ekipos žaidėjai kibiai rungtyniavo gynyboje ir vien per pirmąją susitikimo pusę jaunuosius „CSKA“ krepšininkus privertė suklysti net 17 kartų. Komandinį krepšinį demonstravusi „Ryto“ jaunimo ekipa ir toliau po truputį tolo nuo varžovų bei rungtynėms įpusėjus pirmavo 46:35.

Trečiajame kėlinyje „CSKA“ bandymai priartėti prie „Ryto“ jaunimo buvo nesėkmingi. Vos sumažinus persvarą, vilniečiai iškart ją atstatydavo ir prieš paskutinįjį ketvirtį dar šiek tiek padidino savo pranašumą – 63:50.

Visų rungtynių metu nuo varžovų tolę vilniečiai tai darė ir paskutiniame susitikimo kėlinyje. Solidžiai tiek puolime, tiek gynyboje rungtyniavę „Ryto“ jaunuoliai iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 85:64.

„Ryto“ jaunimo ekipos gretose šiose rungtynėse išsiskyrė Ąžuolas Tubelis, kuris pelnė 8 taškus, atkovojo 5 kamuolius, 4 kartus kamuolį perėmė ir surinko 22 naudingumo balus.

CSKA ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė.

„Ryto“ 18-mečiai šeštadienį 20:30 val. dar susitiks su Romos jaunaisiais talentais.

„Rytas“ (2/0): H. Pivorius 15, M. Rubštavičius 14, M. Blaževič 12 (6 atk. kam.), A. Marčiulionis 11 (4 rez. perd.).

CSKA (1/1): Vladislav Goldin 12, Denis Kovalev ir Ivan Belousov po 10 taškų.

Sostinės jaunieji krepšininkai Eurolygos jaunimo pirmenybes yra laimėję pernai bei 2012 metais.

Primename, kad dvi pergales turi ir Kauno „Žalgirio“ 18-mečiai: Manto Šerniaus auklėtiniai 84:70 pranoko l’Hospitaleto „Torrons Vicens“ (Ispanija) komandą ir per dieną iškovojo dvi pergales.

Šeštadienį 16 val. jų laukia lemiamas mačas su taip pat pralaimėjimų nepatyrusiais Paryžiaus CFBB (Prancūzija) krepšininkais.

Finalas bei mačai dėl žemesnių vietų bus žaidžiami sekmadienį.

Nugalėtojams atiteks kelialapis į finalinį „Adidas Next Generation“ turnyrą Vitorijoje (Ispanija), kuris bus surengtas gegužės 17-19 dieną vyksiančio Eurolygos finalo ketverto turnyro metu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)