Tvirtai paskutinio ketvirčio pradžioje (59:44) pirmavę lietuviai paskutinėmis minutėmis kiek paleido rungtynių vadeles ir tolimais metimais varžovai sumažino skirtumą iki 2 taškų – 62:64.

Likus 1:23 min. iki ketvirčio pabaigos kovojant dėl kamuolio po krepšiu apsistumdė Gytis Masiulis ir Seanas Nealon Lino. Abu krepšininkai nubausti diskvalifikacine pražanga.

Lietuviai per paskutines minutes sukaustė varžovus gynyboje, padidino pranašumą ir iškovojo pergalę 76:62.

Puikiai paskutiniame mače sužaidė G. Masiulis, kuris šiose rungtynėse pelnė 15 taškų (3/8 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud. met.) ir atkovojo 15 kamuolių. Jis taip pat dukart atliko rezultatyvų perdavimą ir 6 kartus suklydo. Iš viso kaunietis surinko 22 naudingumo balus.

Lietuva: Gytis Masiulis 15 (15 atk. kam.), Karolis Giedraitis 11, Aistis Pilauskas ir Džiugas Slavinskas (9 atk. kam.) po 10, Vitalijus Kozys 9 taškai.

Didžioji Britanija: Nelsonas Boachie-Yiadomas 16, Carlas Wheatle'as 14 taškų.

Mūsiškiai grupių etape britus buvo įveikę 85:74. Lietuvos krepšininkai šiame čempionate pralaimėjo vieninteles rungtynes, tačiau pačias svarbiausias. Aštuntfinalyje mūsiškiai 70:75 nusileido ispanams.

Finale susitiks Kroatijos ir Izraelio krepšininkai, o dėl 3-ios vietos kovos Prancūzija ir šeimininkė Vokietija.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (58)