Georgioso Vovoro auklėtiniai per pratęsimą 110:102 nugalėjo Berlyno ALBA krepšininkus.

Graikus į pergalę vedė Marcusas Fosteris, kuris pataikė 7 tritaškius iš 8 bei surinko 29 taškus.

Atėnų klubo puolėjas Ioannis Papapetrou galėjo išplėšti pergalę dar ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tačiau jam pavyko pataikyti tik vieną baudos metimą iš dviejų bei išlyginti rezultatą 92:92.

Jaysonas Grangeris lemiamos ALBA atakos metu suklydo, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsimo pradžioje M. Fosteris pataikė du tritaškius iš eilės, o 11:0 spurtavusi „Panathinaikos“ ekipa išsiveržė į priekį 108:99 bei užsitikrino pergalę.

ALBA: Johannesas Thiemannas 21 (8 atk. kam.), Maodo Lo 17 (6 rez. perd.), Nielsas Giffey ir Luke'as Sikma (6 atk. kam.) po 14.

„Panathinaikos“: Marcusas Fosteris 29, Nemanja Nedovičius ir Ioannis Papapetrou po 19, Zachas Auguste'as 12 (7 atk. kam.).

Turnyro finale sekmadienį 19 val. susitiks Kauno „Žalgiris“ ir Milano „Armani Olimpia“.

„Panathinaikos“ antradienį žais draugiškas rungtynes su Vilniaus „Rytu“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)