Pasvalio komanda visai nenorėjo žaisti paskutinių rungtynių šį sezoną namie, tad nuo pat pradžių kovėsi kaip liūtai savo aikštėje. Jau pirmame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ susikrovė 13 taškų pranašumą – 26:13.

Vilniečiai lipo ant kulnų varžovams ir tik trečiojo kėlinio pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą – 55:55. Tačiau Ramūno Cvirkos auklėtiniai rankų nenuleido ir išnaudodami taiklius tolimus metimus vėl nutolo nuo svečių 75:66.

Vilniaus ekipoje lyderio vaidmens ėmėsi J. Baronas. Po jo 5-ių iš eilės taškų dėjimu iš viršaus rezultatą pirmą kartą „Lietuvos ryto“ naudai persvėrė Artūras Gudaitis. Taiklūs vilniečių metimai lemiamu momentu ir keli iš eilės pramesti aikštės šeimininkų tritaškiai nulėmė rungtynių baigtį.

„Lietuvos ryto“ krepšininkai šioje dvikovoje tragiškai atakavo nuo trijų taškų linijos – pataikė vos 4 metimus iš 17 (23 proc.). Du iš jų – per paskutines 3 rungtynių minutes. Tuo metu aikštės šeimininkai „įsūdė“ net 11 tritaškių iš 29.

„Pieno žvaigždės“: O Olisevičius – 26, Derrickas Low – 13, Egidijus Dimša – 11, J Tamulis – 10, A Agafonovas – 8, N Balašovas – 7.

„Lietuvos rytas“: Jamesas Baronas – 27 (5 atk.k., 5 rez.p.) , Artūras Gudaitis – 16, Drew Gordonas – 14, Laimonas Kisielius – 11, Clevinas Hannah – 10 (10 rez.p.), Rokas Giedraitis – 6, Artūras Jomantas – 4, Tayloras Brownas – 1.

Sunkią pergalę iš Pasvalio išsivežęs „Lietuvos rytas“ trečiąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes žais gegužės 6-ą dieną Vilniuje.

Pirmose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Vilniuje „Lietuvos ryto“ komanda be didesnio vargo 106:73 sutriuškino „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus.

Jei sostinėje trečiąkart triumfuotų R. Kurtinaičio auklėtiniai, pusfinalyje jų lauktų „Lietkabelio“ – „Vytauto“ poros nugalėtojas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)