Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 79:70 (16:21, 16:17, 22:11, 25:21) nugalėjo Malagos „Unicaja“ (0-2) krepšininkus.

Antrajame ketvirtyje „Unicaja“ turėjo dviženklį pranašumą 38:25, tačiau per pertrauką Š. Jasikevičiaus išbudinti katalonai antroje mačo pusėje pradėjo diktuoti savo sąlygas.

Trečiajame kėlinyje „Barca“ laimėjo atkarpą 20:8 bei išsiveržė į priekį 54:49. Negana to, prasidėjus lemiamam ketvirčiui svečiai atitrūko jau 60:52.

Likusį susitikimo laiką Š. Jasikevičiaus kariauna kontroliavo žaidimą bei nuskambėjus finalinei sirenai šventė pergalę.

Pergalę nukalė Nikola Mirotičiaus ir Alexo Abrineso tandemas. Pirmasis pelnė 24, o antrasis – 21 tašką. Thomasas Heurtelis pridėjo 9, o Brandonas Daviesas – 8 taškus.

Pralaimėtojams Dario Brizuela surinko 17 taškų. Buvęs „žalgirietis“ Deonas Thompsonas įmetė 5 taškus.

Kitose vėlyvose ketvirtadienio ACB rungtynėse Vitorijos „Baskonia“ (2-0) išvykoje 89:73 (23:13, 18:14, 27:32, 21:14) nukovė Fuenlabrados URBAS (0-2) klubą.

Ispanijos čempionus į pergalę vedė rezultatyviausiai jų gretose žaidęs Rokas Giedraitis, kuris per 29 minutes pelnė 17 taškų (2/5 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Nemažai pasitikėjimo sulaukęs Tadas Sedekerskis per 22 minutes surinko 5 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), 6 atkovotus kamuolius bei 2 rezultatyvius perdavimus.

Fuenlabrados klubo neišgelbėjo įspūdingą pasirodymą surengęs Melo Trimble‘as. Amerikietis įmetė 28 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (47)