Lietuvos jauniai Europos čempionate žygiuoja be pralaimėjimų: D grupėje finišavo pirmi, įveikę Serbijos, Juodkalnijos ir Didžiosios Britanijos atstovus, o pirmąjį atkrintamųjų varžybų barjerą perkopė daugiau nei užtikrintai sutriuškinami Bosnijos ir Hercegovinos rinktinę.

G. Petrausko auklėtiniai ketvirtfinalyje penktadienį susitiks su Rusijos bendraamžiais, kurie aštuntfinalyje 79:66 eliminavo Italiją.

Rungtynių transliaciją, numatytą penktadienį nuo 20.45 val., kviečia žiūrėti Krepšinis.lt. Ketvirtadienis Europos jaunių čempionate bus poilsio diena.

LIETUVA: Gertautas Urbonavičius 18 (8/11 dvitaškiai, 2/2 baudos), Simas Jarumbauskas 17, Erikas Venskus 13, Deividas Sirvydis 11, Šarūnas Valunta 9, Arnas Adomavičius 8, Rokas Jokubaitis (8 rez.p.), Klaidas Metrikis ir Erikas Jermolajevas po 7, Dovydas Giedraitis 4, Giedrius Bergaudas 2, Domantas Vilys 1.

BOSNIJA ir HERCEGOVINA: Vojinas Iličius 20, Arminas Hrstičius 15, Marko Bosnjakas 9.

Trečiadienį lietuviai nuo pat dvikovos pradžios ėmė diktuoti savo sąlygas aikštėje – spurtavo 10:2, tačiau bosniai po kelių sėkmingų atakų įpusėjus kėliniui priartėjo 13:11.

G. Petrausko auklėtiniai daugiausiai Eriko Venskaus (per 7 min. pelnė 9 taškus) pastangomis vėl susigrąžino didesnį pranašumą, o ketvirčio pabaigoje skirtumas išaugo iki 12 taškų – 30:18. Antrą kėlinį Lietuvos rinktinė pradėjo pirmaudama 32:22.

Antrą kėlinį Lietuvos rinktinė pradėjo pirmaudama 32:22. Per 3 min. mūsų šalies atstovai pasiuntė savo varžovus į nokdauną – laimėjo atkarpą 14:2 ir išsiveržė į priekį 46:25.

Lietuviai nemažino apsukų ir įpusėjus rungtynėms skirtumas buvo jau triuškinamas – 25 taškai (62:37). G. Petrausko auklėtiniai per pirmąją mačo dalį pataikė 8 tritaškius iš 13 (61 proc.) ir varžovus privertė suklysti 12 kartų.

Po pertraukos dar vieną spurtą surengę lietuviai prarają tarp komandų padidino iki 33 taškų skirtumo – 73:40. G. Petrauskas leido daugiau žaisti atsarginiams krepšininkams, bosniams pavyko šiek tiek apkarpyti – 82:59. Tačiau tai truko neilgai - lietuviai susigrąžino turėtą pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę 104:71.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (43)