Šiame mače pirmąkart „Lietkabeliui“ vadovavo prieš Naujuosius metus komandos vyriausiuoju treneriu tapęs Ramūnas Butautas.

Mačo pradžia išsiskyrė ypač rezultatyviu žaidimu. Dar nesužaidus pirmų trijų minučių 13:7 pirmavo svečiai, o „Lietkabelio“ gretose debiutavęs strategas Ramūnas Butautas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės.

Sunkiai taškus rinkęs Panevėžio klubas sunkiai stabdė Pasvalio „Pieno žvaigždes“, sužaidus pusę pirmo ketvirčio svečiai pirmavo 20:12.

„Lietkabelis“ po rezultatyvaus pirmo kėlinio atsiliko 25:28.

Antro ketvirčio pradžioje Kšištofo Lavrinovičiaus tritaškis leido pirmąkart išsiveržti į priekį – 30:28.

Tačiau šeimininkams nepavyko rimčiau atitrūkti nuo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“, įpusėjus mačui švieslentė fiksavo šeimininkų vieno taško pranašumą – 47:46.

Trečio ketvirčio pradžioje po Žanio Peinerio ir Lorenzo Williamso tritaškių „Lietkabelis“ atitrūko 56:49.

Bet iškart tolimu metimu atsakė Trevonas Hughesas, kuriam tai buvo antras tritaškis šiame kėlinyje, dvitaškį pridėjo Nikita Balašovas ir ekipas teskyrė du taškai – 56:54. Šeimininkus į priekį truktelėjo vėl tritaškiai, kuriuos pataikė Adas Juškevičius ir L. Williamsas (62:54).

Įpusėjus kėliniui nesportinę pražangą užsidirbo K. Lavrinovičius, o tai svečiams leido sumažinti skirtumą iki 4-ių taškų (62:58).

Bet netrukus šeimininkai atitrūko dviženkle persvara ir prie to labiausiai prisidėjo nuo suolelio pakilęs Lukas Aukštikalnis, pataikęs du tritaškius ir dvitaškį (75:64). Prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai pirmavo 77:68.

Ketvirtame kėlinyje „Lietkabelis“ išlaikė 9-11 taškų persvarą, tačiau likus 3 min. svečiams pavyko skirtumą sumažinti iki 5-ių taškų.

A. Juškevičius pataikė dvitaškį, o po sėkmingos gynybos likus pusantros minutės dvitaškį su pražanga pridėjo Ž. Peineris – 97:87.

Per likusį laiką „Lietkabelis“ išsaugojo pergalingą pranašumą ir iškovojo pergalę 100:91.

Kitas rungtynes „Lietkabelis“ žais sausio 6 d. namuose su Alytaus „Dzūkija“.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ artimiausią mačą žais sausio 7 d. namuose su Utenos „Juventus“ ekipa.

„Lietkabelis“ (11/6) LKL turnyro lentelėje užima 4-tą vietą, „Pieno žvaigždės“ (6/11) žengia 5-oje pozicijoje.

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius 16, Darjušas Lavrinovičius 13, Lukas Aukštikalnis 12 (2/2 dvit., 2/4 trit.), Vaidas Čepukaitis ir Lorenzo Williamsas po 11, Kšištofas Lavrinovičius ir Gintaras Leonavičius po 10, Žanis Peineris 8, Žygimantas Skučas ir Simas Jasaitis po 4, Donatas Tarolis 1.

„Pieno žvaigždės“: Trevonas Hughesas 21, Nikita Balašovas 16, Viačeslavas Bobrovas 15, Steponas Babrauskas 14, Ryanas Andersonas 7, Tomas Lekūnas 6, Artūrs Ausėjs 5, Julius Kazakauskas 4, Martynas Varnas 3, Tomas Galeckas (per 8 min.) ir Šarūnas Valunta (per 2 min.) taškų nepelnė.